Сотні тисяч людей хочуть штурмувати "Зону 51" у пошуках іншопланетян

Сотні тисяч людей в США мають намір штурмувати військову базу "Зона 51" в Неваді, вимагаючи показати їм інопланетян

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на анонс зустрічі у Facebook.

Захід призначено на 20 вересня 2019 року, на момент написання замітки до нього приєдналися більше 400 тисяч осіб, ще стільки ж поставили позначку "цікаво".

В описі спільноти сказано, що учасники зустрінуться в туристичному центрі "Зони 51" і обговорять подальший маршрут. "Якщо ми побіжимо так швидко, як Наруто, ми зможемо рухатися швидше, ніж їх кулі. Давайте подивимося на інопланетян ", - зазначили організатори.

Як зазначає CNN, співтовариство в фейсбуці з'явилося незабаром після того, як група американських сенаторів отримала секретний брифінг про зіткнення ВМС США з непізнаних літаючих об'єктом.

Довідка:

"Зона 51" знаходиться в штаті Невада в 134 км на північний захід від Лас-Вегаса. Влада США тільки в 2013 році визнали її існування. Імовірно, на базі тестують літальні апарати нового типу, які після схвалення ВПС США або ЦРУ проходять випробування на інших об'єктах.

До 2013 року протягом декількох десятиліть військова база була засекречена, і це стало причиною численних теорій змови. Наприклад, багато хто вважає, що там вивчають прибульців і НЛО, розробляють засоби контролю погоди або технології подорожей у часі і телепортації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна