Засуджені на Росії Афанасьєв та Солошенко просять про помилування

Засуджені на Росії українці Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко, написали прохання про помилування на ім'я президента Росії
Depo.Життя
30 травня 2016 13:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат одного із засуджених Олександр Попков, передає depo.ua з посиланням на "Интерфакс".

"Уже у Москві моєму підзахисному представниками Росії було наполегливо запропоновано написати прохання про помилування, що він і зробив. Він написав прохання без визнання провини", - сказав Попков, який представляє Афанасьєва.

За словами адвоката, звернення до президента з проханням про помилування Афанасьєву було запропоновано "для спрощення процедури передачі в Україну як найбільш простий спосіб".

"Наскільки мені відомо, Юрій Солошенко теж написав прохання про помилування", - додав Попков.

Нагадаємо, Геннадій Афанасьєв проходив у справі про створення на території Криму терористичного співтовариства і був засуджений на Росії в минулому році на сім років колонії суворого режиму як ймовірний спільник українського кінорежисера Олега Сенцова.

Колишній гендиректор держпідприємства "Виробниче об'єднання" Зоря "(Полтава) Юрій Солошенко був визнаний винним в шпигунстві у жовтні 2015 року. Мосміськсуд засудив його до 6 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

29 травня президент України Петро Порошенко повідомив про ймовірність швидкого звільнення Афанасьєва і Солошенко.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя