Солодощі швидко лікують від грипу

Американські вчені Єльського університету виявили, що хворим на грип корисно їсти ласощі
Depo.Життя
12 січня 2017 12:46
ФОТО: depo.ua

Будь-які харчові обмеження і дієти при вірусних та бактеріальних недомаганнях протипоказана, стверджують науковці. Це тільки погіршить і без того незадовільний стан хворого, передає Depo.ua з посиланням на mir24.tv.

Застуджені люди мають зниження апетиту, соціальної активності і рухливості. Для активізації організму йому необхідна глюкоза. Коли глюкоза в організмі перетравлюється, вона розпадається на речовини, які енергетично забезпечують клітини.

Експерименти показали, солодощі підвищують рівень захисних реакцій організму.

Дослідження окремих поживних речовин - жирів, білків і глюкози - показало, що саме остання відповідає за боротьбу з вірусними інфекціями, переконують науковці.

Дослідники з університету Північної Кароліни в Грінсборо стверджують навпаки, що під час ГРВІ або грипу не варто вживати солодке. Організму доводиться додатково витрачати сили на перетравлення їжі. Ласощі пригнічують імунітет, через що знижується активність антитіл, які допомагають організму боротися з інфекціями. Рекомендують цукерки замінити сухофруктами.

На імунітет негативно впливають напівфабрикати, консерви, багаті кофеїном напої, алкоголь, надлишок м'ясних продуктів в раціоні.

Читайте також: Ще один фрукт, виявляється, бореться з вірусними хворобами

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя