Соліст відомого російського гурту: На Росії 70% українських виконавців

Рівень музичної культури на Росії дуже низький, немає молодих артистів, а більшість виконавців - українці, заявив лідер групи "Звірі" Роман Білик
Depo.Життя
11 березня 2016 14:29
ФОТО: depo.ua
Соліст відомого російського гурту: На Росії 70% українських виконавців
Соліст відомого російського гурту: На Росії 70% українських виконавців

Російський колектив планує гастрольний тур по Україні в травні, при цьому, за словами соліста гурту, концерти в Криму не плануються, передає depo.ua з посиланням на vz.ru.

"У нас в країні дуже погано з фахівцями в музичній індустрії, їх вкрай мало. Є ряд топових груп, які працюють з одними і тими ж звукорежисерами, технічними директорами, тур-менеджерами. У нас цих людей вкрай мало, навіть техніків...", - заявив Білик в ефірі радіохвилі "Русская служба новостей".

Музикант пожалівся на низький рівень музичної культури загалом.

"Насправді ситуація плачевна, рівень музичної культури в країні настільки низький, що я не знаю, з якою іншою країною можна порівняти. Навіть в Україні музична індустрія більш рухлива. Подивіться, скільки українських артистів на Росії: співаків, співачок, груп - 60% або 70%. А де наші молоді артисти? Їх немає ", - заявив він.

Соліст гурту "Звіри" також повідомив, що в травні у групи заплановані гастролі по Україні - вперше за два роки.

"Є хвилювання, але воно гарне, тому що хочеться приїхати і своїми очима подивитися на все це, зустрітися з друзями, походити по знайомим закладам з ними і знову зануритися в Київ", - повідомив він.

На питання про те, чи не боїться група провокацій на їхню адресу, Білик відповів негативно.

Лідер групи також повідомив, що до Криму їхати вони не планують.

"Навіть до цих подій, до революції, коли все було по-старому, ми не їздили в Крим, бо були відсутні промоутери, які можуть нас привезти, і технічне забезпечення: колонки, підсилювачі, комбіки", - заявив він, додавши, що концерти, які влаштовують зараз в Криму, "на рівні 80-90-х років: три роздовбані колонки".

При цьому він заявив, що група "Звірі" ніколи ні за кого не агітувала і завжди була поза політикою.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя