"Смерть обіймає найкращих": Відомий репер присвятив пісню кіборгам, які боронили Донецький аеропорт

Український репер Freel випустив другий сингл зі свого нового альбому

Пісня "Спалах" — це зворушлива композиція про війну, зокрема, про кіборгів, захисників Донецького аеропорту, повідомляє Depo.ua.

"Трек "Спалах" написаний під час останніх боїв за Донецький аеропорт. Слідкуючи разом з усією країною за новинами, думав: "Я зобов'язаний щось зробити, не можна сидіти, склавши руки". І написав "Спалах". Плакав і писав, знову писав і знову плакав. Пісня довго лежала, очікуючи свого часу. Я повернувся до неї, коли мій кращий друг, письменник Артем Чех, пішов на війну. Я знав, що інколи Чех так само, як герой пісні, дзвонить додому з передової, просто щоб сказати дружині, що кохає її, що він живий", — розповідає Фріл.

Якось репер виконав пісню перед кіборгами і отримав схвальні відгуки.

"Головним випробуванням для цього треку став момент, коли я наживо виконував його перед справжніми кіборгами. Це сталося у арт-поселенні Обирок, який заснував Леонід Кантер, режисер фільмів "Війна за свій рахунок", "Добровольці Божої Чоти", "Міф". Після виступу дехто з кіборгів підходив до мене зі схваленням — мовляв, Фріл, кльовий трек, випускай!", — пригадав виконавець.

У lyric-video використані кадри з відео "Дума про піхотинця. 1908-2018", відзняті оператором Костянтином Кляцкіним.

Над музикою до "Спалаху" працювало кілька людей: Діля, SpaceshtBeats, Стас Чорний (SEKTA).

Нагадаємо, минулого тижня Фріл випустив кліп Intro, знятий на перший сингл з його альбому, який також має назву "Спалах".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна