Словенія передала Україні телерадіопередавачі для відновлення мовлення в зоні АТО

Повноважним Послом Республіки Словенія в Україні було передано телерадіопередавачі для відновлення мовлення в зоні АТО
Depo.Життя
26 січня 2016 20:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Мінінформполітики України, передає depo.ua.

"Під час зустрічі, її Високоповажність пані Наталія Прах передала від Словенії телерадіопередавальну техніку для відновлення мовлення на Сході України, в зоні проведення АТО", - йдеться у повідомленні.

У свою чергу, Юрій Стець зазначив, що це знак підтримки та дружності. "Я щиро вдячний за проявлену ініціативу в наданні допомоги з боку Словенії. Ми звертаємося до всіх країн–партнерів, щоб надали нам таку передавальну техніку. Нам допомагають і ми вдячні, а коли приходять і пропонують допомогу, так як  у Вашому випадку, то ми вдячні подвійно", - наголосив міністр.

Очільник відомства також додав, що оскільки сепаратистські ЗМІ на окупованих та прифронтових територіях сходу України зокрема використовують аналогову передавальну техніку, то  в такому випадку нам потрібно такими ж передавачами глушити їх сигнал для забезпечення українського мовлення.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Наталія Прах зазначила важливість інформаційної підтримки між країнами. За результатами зустрічі, сторони домовилися про подальшу співпрацю в цьому напрямку.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя