Словацьку модель засудили на 15 років за вбивство мільйонера

Словацьку модель Майку Кукучову іспанський суд засудив до 15 років ув'язнення за вбивство мільйонера і колишнього партнера Ендрю Буша
Depo.Життя
1 червня 2016 11:11
ФОТО: depo.ua
Словацьку модель засудили на 15 років за вбивство мільйонера
Словацьку модель засудили на 15 років за вбивство мільйонера

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Telegraph.

Суд прийшов до висновку, що жінка тричі вистрілила в екс-бойфренда, причому третій постріл, який потрапив в голову, був проведений з відстані трохи більше тридцяти сантиметрів.

Також Кукучову звинуватили в несанкціонованому проникненні в житло Буша, що додало до п'ятнадцятирічного терміну ще півроку. На додаток до цього засуджена повинна буде виплатити близько 200 тисяч євро за судові витрати і в якості компенсації за шкоду, заподіяну сім'ї покійного.

Пара розлучилася за місяць до вбивства, яке сталося в квітні 2014 року. Модель наполягає, що не збиралася вбивати колишнього коханця, а те, що сталося є результатом сварки. На момент скоєння злочину Ендрю Буш вже зустрічався з новою дівчиною - росіянкою Марією Коротаєвою.

Після вбивства в Іспанії Майка Кукучова змогла втекти в Словаччину, але здалася поліції через чотири дні. Звідти вона і була екстрадована до Іспанії. Звинувачення просило вирок в 20 років за вбивство, але суд прийняв до уваги емоційне залучення вбивці, пов'язане не тільки з розривом відносин, але і втратою соціального статусу.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя