Слов'янський базар 2018: стало відомо, хто переміг

Румунський виконавець став тріумфатором музичного міжнародного фестивалю "Слов'янський базар 2018" 

Співак з Румунії Марчел Рошка, який народився у Молдові, завоював на конкурсі "Слов'янський базар 2018" гран-прі, передає Depo.ua з посиланням на Sputnik.

До кінця конкурсу склалася ситуація, при якій у двох виконавців - Марчела Рошки, що представляв Румунію, і Амре з Казахстану - набралася однакова кількість балів, разом вони вирвалися вперед. У підсумку журі визнало більш гідним саме Марчела Рошку.

Фото: Игорь Матвеев

"Після виконання пісні "Молитва" глядацький зал просто вибухнув. Для мене це були найсильніші враження. Взагалі на фестивалі я відчув таку гаму емоцій, яку ніколи в житті раніше не відчував. Що цікаво, преса жодного разу не підійшла до мене в перші дні конкурсу. Я не відповів ні на одне питання, не давав інтерв'ю", - поділився враженнями Марчел Рошка.

На думку артиста, на початку конкурсу його ніхто не сприймав серйозно, але після другого виступу преса приділяла йому підвищену увагу.

Фото: Игорь Матвеев

У підсумку Амре з Казахстану завоював першу премію, друге місце - в українки Міли Нітич. Третю премію журі вирішило розділити між двома конкурсантами - Сільвією з Польщі та білорусом Євгеном Курчічем.

Фото: Игорь Матвеев

У дитячому конкурсі перемогу в цьому році святкувала Україна - Гран-прі у 12-річного Олександра Балабанова.

Нагадаємо, після оголошення результатів "Слов'янського базару" на сцені фестивалю відбудуться виступи російських зірок Олени Ваєнги та гурту "Мумій Троль".

Фото: TUT.BY

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна