Скрипка акцентував, що його слова вирвані з контексту

Український музикант Олег Скрипка підкреслив, що його слова про "гетто" висмикнули з цитати і препарували

Як зазначає Depo.ua, про це Скрипка написав у Facebook.

"Я справді вважаю, що громадяни України (як і будь-якої країни) повинні знати мову рідної держави. Підтримую збільшення українського контенту в усіх сферах суспільного життя. Це – європейська практика. Приміром, у Франції закон вимагає і від громадян та емігрантів знання французької, у Польщі – польської, у Чехії – чеської. (...)Мене обурює, коли Україну змушують любити "русcкій мір" більше, аніж український. Тим паче, коли використовують мої слова для маніпуляцій і спроб формувати в Україні штучну реальність. Тож моє висловлювання, з якого жонглери словами і змістові "патологоанатоми" висмикнули і препарували слово "гетто", досить однозначне", - написав Скрипка.

Додав, що пропонує допомагати російськомовним українцям, надаючи їм освітню підтримку.

Зазначимо, що контекст висловлювання і справді дещо ширший.

"Є дві причини, чому ми не хочемо вчити українську мову. Одна - низький IQ, дебіли. Якщо вони дебіли, хай вони пройдуть комісію, і тоді ми звільнимо їх від цього обов'язку вивчити державну мову. Вони просто нездібні. Тоді зробити гетто... Люди просто нездібні... Ми будемо їм допомагати як волонтери. Ми допомагаємо даунам, допомагаємо сиротам, будемо допомагати цим дебілам і співати їм "Володимирський централ", - сказав музикант.

На питання, чи не можемо ми допомогти таким людям, відповів, що "ци дебіли володіють нашою державою, тож треба ж забрати в них владу і кошти, віддати їх нам, і ми будемо допомагати".

Нагадаємо, спершу цитату наводили так: "Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них".

Дана фраза розбурхала українські соцмережі, а Арсен Аваков назвав Скрипку ідіотом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook