Скандальний російський співак порівняв Путіна з Земфірою

Російський музикант Юрій Лоза назвав аншлаги на московських концертах популярної співачки Земфіри статистичною похибкою
Depo.Життя
11 квітня 2016 16:13
ФОТО: depo.ua

Свою оцінку творчості співачки він дав в інтерв'ю "Національній службі новин", передає depo.ua з посиланням на російське видання Lenta.ru.

"Ось, мені кажуть, що Земфіра зібрала 60 тисяч ... З 15 мільйонів людей, що живуть в Москві, 60 тисяч елітарної налаштованих товаришів, які думають, що вони розуміють сенс пісень Земфіри, - це в рамках статистичної похибки. Не треба роздувати з мухи слона! Путіна з 140 мільйонів росіян дивиться 100 мільйонів, при цьому розуміє, про що він сказав, 50 мільйонів - ось це, я розумію, цифра ", - сказав Лоза.

Він відніс музику Земфіри до субкультури, андеграунду, який більшості людей незрозумілий.

"Точно знаю, що 70% моїх друзів на її концерт не підуть", - зізнався Лоза. Він підкреслив, що написав власну книгу, в якій аналізував тексти пісень різних авторів, в тому числі і Земфіри. Йдеться про що вийшла в 2012 році книзі "Я буду навчати писати хіти".

Музикант додав, що навіть "елітарної налаштовані громадяни здебільшого купуються на піар". Інциденти з російською прапором на концертах Земфіри в Тбілісі та Вільнюсі, а також заяви артистки про припинення гастролей він відніс до піар-ходів, до яких треба ставитися з розумінням.

Відзначимо, що 1 і 3 квітня Земфіра дала два концерти в московському спорткомплексі "Олімпійський", що зібрали в цілому 60 тис. глядачів. Це були фінальні виступи співачки в рамках туру "Маленька людина".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя