Скандал на "Коронації слова": Як Мороза вчили Путіна проганяти (ВІДЕО)

На церемонії літературного конкурсу "Коронація слова" екс-спікер і екс-голову соціалістичної партії Олександра Мороза відзначили як "золотого письменника" 

Мовляв, вірші політика, про існування яких пересічний українець і не підозрює, насправді розходяться 100-тисячними накладами, а в його портфоліо вже 28 книжок. Втім, приємним вечір для Мороза так і не став.

Зокрема, ремарку щодо того, яка погана сучасна влада, вирішив прокоментувати співорганізатор конкурсу Юрій Логуш. Відео його емоційного виступу наразі активно поширюють у соцмережах, передає Depo.ua.

"Через вас, соціалістів, комуністів Україна під смертельною загрозою є. І сподіваюся, ви колись це зрозумієте і скажете Москві: "Йдіть з наших земель – з нашого Криму, з нашої Кубані", - зазначив Логуш, - Скажіть, пане Морозе, скажіть москалям: "Забирайтеся з України! Я, Олександр Мороз, помилився, повіривши вашій брехливій мові. А тепер я розумію, що ви за гадина". Майте відвагу це зробити. А держава така бідна через вас: через вашу Верховну раду, закони, бюджети".

Реакція Мороза виявилася доволі несподіваною.

"Я просив би уважно прочитати мою книжку "До булави треба голови". І там сказана історія новітньої України такою, як вона є. І у мене гріха перед Україною ніякого немає. Одначе оцінка нинішня, можливо, не всім сподобається. Там у поемі "Безсоння", де я перегукуюся з нашим генієм Тарасом Григоровичем. Там є такі слова: "Загадку люди всюди ставлять. Попробуй відповідь знайти. Чому євреєм світом правлять, а в нас однісінькі жиди", - зачитав поет зі сцени.

Зал впав у багатозначну мовчанку.

Зазначимо, що вже кілька років Мороз піариться у медіа як голова "наступниці СПУ" - партії "Правда і справедливість". І судячи з інтерв'ю останніх двох місяців, риторика про "жидів" - цілком у характері політика.

"Держдеп - теж виконавець. Є світовий уряд ... В Америці це знають, а ви не знаєте ... Є світовий уряд, яке призначає президентів", - заявив Мороз в інтерв'ю Gordon.ua.

Також додав, що сам писав листи Дональду Трампу, Ангелі Меркель, Еммануелю Макрону, Володимиру Путіну. А з адміністрації французького президента йому навіть відписали, що приймуть інформацію до відома.

Тож дивуватися світогляду Олександра Мороза навряд чи варто.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна