Сім секретів вдалого польоту

Журналістка Меліса Локер перераховує поради щодо авіаперельотів, якими анонімно поділилися стюардеси і співробітники аеропортів
Depo.Життя
3 листопада 2016 22:57
ФОТО: depo.ua

"Не пийте каву в літаку, прихопіть власні навушники і не замикайте валізу", – пише журналістка Меліса Локер у колонці для Travelandleisure.com, передає Depo.ua. 

1. Замки на валізах марні

Виявляється, змійку можна запросто розколупати звичайною кульковою ручкою, а потім застебнути назад. Співробітники аеропортів часто користуються цим методом, щоб знайти власників валіз без бірок.

2. Беріть із собою власні навушники

Співробітник фірми, яка поставляла авіакомпаніям певні товари, розповідає, що запропоновані в літаках навушники не нові, незважаючи на те, що упаковані. Після рейсу їх збирають, розплутують, чистять і упаковують знову.

3. Зніміть старі бирки

Бирки із зазначенням рейсу, які залишилися з попередніх польотів, можуть заплутати працівників аеропорту і призвести до того, що ваш чемодан відправиться не туди, куди потрібно.

4. Ведіть себе чемно

Чим ввічливіше ви звертаєтеся до персоналу, тим більше послуг отримаєте. В економ-класі закінчилося м'ясо? Попросіть ввічливо, і вам принесуть стейк із бізнес-класу. Галасливий сусід? Ввічливо про це скажіть, і вам зможуть знайти краще місце.

5. Купуйте квитки щовівторка

Найдешевше купувати квитки щовівторка, а летіти найкраще у вівторок, середу або четвер.

6. Відмовтеся від кави

Кава в літаках огидна, оскільки ніхто не миє контейнери, в яких вона готується. Більше того, співробітникам не надають необхідних засобів для миття контейнерів, і ті найчастіше обмежуються тим, що просто споліскують їх.

7. Вкажіть ім'я своєї тварини на перенесенні

Багато тварин лякається ще до посадки в літак, тож можна уявити, як їм страшно під час польоту. Працівники, які доглядають за ними, можуть спробувати їх заспокоїти, і якщо ви вкажете ім'я тварини на перенесенні, це дуже допоможе.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя