Шустер сподівається, що Центр зайнятості не оскаржить дозвіл на роботу в Україні

Автор і ведучий ток-шоу "Шустер LIVE" Савік Шустер сподівається, що Київський міський центр зайнятості не буде подавати апеляцію на постанову суду, якою було скасовано рішення про анулювання дозволу на працевлаштування журналісту
Depo.Життя
13 червня 2016 21:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна"

На питання, чи буде подавати апеляцію Київський міський центр зайнятості, Шустер заявив: "Я знати не можу. Сподіваюся, що ні".

"Це велика перемога маленьких людей. Це все було дуже неприємно: позбавлення права на роботу, потім на проживання. Це неприємно саме по собі, психологічно. Тому, я повторюю, це велика перемога маленьких людей", - резюмував журналіст.

Нагадаємо, сьогодні Київський окружний адміністративний суд скасував рішення Київського міського центру зайнятості про анулювання дозволу на працевлаштування Савіку Шустеру.

Як повідомлялося, журналісту Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні. В Держслужбі зайнятості пояснили таке рішення наданням недостовірних даних: зокрема, Шустер подав довідку про відсутність судимості в той час, коли проти нього було відкрито кримінальне провадження.

У Державній фіскальній службі України (ГФС) пояснили, що розслідують кримінальну справу, в якій фігурує Савік Шустер, за фактом умисного ухилення від сплати податків. Пізніше Державна служба зайнятості (Центральний апарат) призупинив дію рішення про анулювання дозволу на роботу Савіка Шустера в Україні до з'ясування обставин.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя