ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Штучний інтелект від IBM створюватиме ліки від раку

IBM буде використовувати свій штучний інтелект Watson для боротьби з раком у ветеранів армії США

Depo.Життя
20 липня 2018 11:27
ФОТО: depo.ua

Компанія оголосила про постійне партнерство в цій сфері з Департаментом у справах ветеранів США, передає Depo.ua з посиланням на TechCrunch.

Розробники Watson і лікарі Департаменту будуть разом аналізувати зразки пухлини, представлені пацієнтами, і шукати мутації в геномі раку. З цією інформацією вони можуть краще орієнтуватися в конкретних ліках і методах лікування, щоб боротися з раком. Договір дозволить медикам використовувати напрацювання Watson, принаймні, з 2019 року.

"Це неймовірно складно: читати, розуміти та залишатися в курсі широти і глибини медичної літератури і пов'язувати знання з відповідними мутаціями для персоналізованих онкологічних методів. Штучний інтелект може зіграти важливу роль в масштабуванні точної онкології", - сказав доктор Кью Рі, головний санітарний лікар IBM Watson Health.

Зазначається, що близько 40% пацієнтів, з якими буде працювати Watson, є сільськими жителями. Їм набагато складніше отримувати якісну медичну допомогу, ніж людям з міста.

IBM навчала Watson протягом двох років в онкологічних відділеннях понад 20 онкологічних інститутів, і ранні результати показали, що він приймав рішення, які відповідали припущенням вчених і клініцистів. Хоча за два роки навряд чи можна отримати ступінь в медицині, Watson затьмарює людських професіоналів в одному аспекті: споживання і обробка даних.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя