Шпиталям Міноборони не вистачає чверті лікарів

Укомплектованість особовим складом медичних закладів і шпиталів, підпорядкованих Міноборони, становить 75,6% лікарів і 67,9% середнього медичного персоналу

Про це розповів на брифінгу заступник начальника Української військово-медичної академії Іван Гончаренко, передає depo.ua із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За його словами, на сьогодні найкраще укомплектовані військовими медиками повітряні сили ЗСУ: лікарів - 76% від необхідного, середнього медперсоналу - 95%, молодшого медперсоналу - 100%. Найгірша ситуація - у Військово-морських силах, де лікарів 55%, середнього медперсоналу - 58%, молодшого медперсоналу - лише 29%.

Гончаренко розповів, що за 8 місяців поточного року у військово-медичні клінічні центри регіону, військові госпіталі, військово-мобільні госпіталі відібрано понад 150 осіб офіцерського складу та понад 400 осіб сержантського і рядового складу.

Присутній на брифінгу начальник медслужби ЗСУ Едуард Хорошун зазначив, що зараз грошове забезпечення військових медиків набагато краще, ніж у їхніх цивільних колег. Відповідаючи на уточнююче запитання про розмір грошового забезпечення, він сказав: "Солдат-санінструктор, який укладає перший контракт, відразу отримує зарплату 7 тис грн на місяць. Така зарплата не завжди є навіть у головлікаря на цивільній службі".

Хорошун також повідомив, що медичний працівник високомобільних десантних військ отримує близько 12 тис грн разом із надбавками за особливі умови праці.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme