Шнуров матом прокоментував ідею відправити його на Євробачення

Лідер рок-гурту "Ленінград" Сергій Шнуров прокоментував пропозицію віце-прем'єра Росії Дмитра Рогозіна відправити його на конкурс "Євробачення-2017", який пройде в Україні
Depo.Життя
15 травня 2016 18:15
ФОТО: depo.ua
Шнуров матом прокоментував ідею відправити його на Євробачення
Шнуров матом прокоментував ідею відправити його на Євробачення

"Дожили. Виходить так, що з 140 мільйонів громадян, навіть просто ... послати може тільки один. Про це пише у своєму "Твіттері віце-прем'єр ядерної держави", - написав Шнурів в своєму Instagram, передає depo.ua.

"Ми живемо в казці. Тут свої правила. Подія не відбувається або не фіксується (що в медіа світі одне і те ж) якщо воно не вкладається в іншу, позамежну, паралельну, нелогічну логіку. Подією в казці стає тільки те, що має казковий сенс або те, до чого його можна приростити. У нашому світі багато чого відбувається, але не помічається як відбувається тільки тому, що не вписується в казковий сюжет. Євробачення же височіє над загальним горизонтом всіх подій. Це так! Пісенний конкурс з елементами вільної психологічної боротьби, став справжнім ритуалом, результати якого сприймаються нами, як прояв волі вищих сил. Але голос народів, як і слух богів примхливий і вибірковий. "Немає правди на землі, але правди немає і вище", - з іншого музичного приводу написав Пушкін, але не в казці. У казці ж необхідно торжество справедливості. Жага казкової правди диктує численні звернення до мене з проханням відправитися на ненависне Євробачення в моторошне Європейське царство. Цілком собі казковий сюжет. Російський народ, як казковий герой, звертається до Шнура, як нечистій силі нижчого порядку, щоб разом перемогти абсолютне зло казкове в його казковому лігві, яке показало нам чарівне дзеркальце", - додав співак.

Нагадаємо, українська співачка Джамала посіла перше місце у фіналі "Євробачення-2016". На другому місці - представниця Австралії Демі Їм, а на третьому - російський співак Сергій Лазарєв.

Україна отримала 534 бали - 211 від суддів і 323 від глядачів. Джамала виступила на Євробаченні-2016 з піснею "1944" про долю кримських татар.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя