Шнуров про країну ідіотів та шлях Росії у п*зду: ефектні цитати уродинника

Сьогодні російський опозиціонер, музикант, лідер гурту "Ленинград" Сергій Шнуров святкує день народження
Depo.Життя
13 квітня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Шнуров про країну ідіотів та шлях Росії у п*зду: ефектні цитати уродинника
Шнуров про країну ідіотів та шлях Росії у п*зду: ефектні цитати уродинника

Пісні Шнурова цінують за драйвову музику та епатажні тексти. Сам музикант доволі різко і сміливо критикує і самих росіян, і політику країни. 

Цікаво, що до того, як стати відомим музикантом, Шнуров спробував себе у купі професій - працював вантажником, склярем, ковалем, столяром, дизайнером.

Музичний шлях почав з гурту "Алкорепица", потім подався в електронні ритми, заснувавши гурт "Ухо Ван Гога". А 19 років тому з'явився наразі культовий "Ленінград".

В день народження Шнура depo.ua пропонує підбірку його найяскравіших цитат. 

"Напрямок руху змінився в Росії. Якщо на початку 2000-х ми якось плавно дрейфували в сторону Європи, то тепер ми плавно дрейфуємо назад. Кудись поміж. В п***у, мабуть. Кудись туди, де зовсім темно та волого"

"В телевізорі складається таке відчуття, що ти живеш в країні ідіотів"

"Не треба нам нав'язувати західні цінності!" - пишуть грецькими літерами в американському Інтернеті представники споконвічних російських професій (латинське слово). Менеджери, айтішники, фрілансери, спортсмени та інші юзери"

"Повинен бути якийсь шарм у культури. Якщо у культури є шарм, до неї тягнуться. Ось Америка, дивна, синкретичного країна Америка, абсолютно пуританська, протестантська, яка завгодно - у неї є шарм. Нам потрібен шарм, ось що потрібно, російській культурі зараз, російській людині і, власне кажучи, російській всій цій формації. Нашій країні потрібен шарм. Не зуби показувати, не сходити з розуму. Ти ж коли йдеш на зустріч з тьолкою, ти ж миєш яйця, правильно? Ось і зараз потрібно яйця мити"

"Ліберал весь час брехав. Патріот живіт ростив. Комуніст кричав "аврал". Ось народ і ох...їв"

"Мені влада не подобається. Але я не знаю, хто мені більше не подобається - влада чи народ. Вони, сука, гідні один одного"

"Заборонні закони стосовно порнографії, насильства і мата в мистецтві, на мою скромну думку, пов'язані з тим, що порно з елементами насильства, здобрене кріпким словом, дуже точно описує наше життя"

"Ось всі говорять навколо - Путін те, Путін се. А я тільки руками розводжу. Не знаю, що й думати. У всіх цей Путін на кшталт родича найближчого. Комусь противний, комусь приємний, але відв'язатися від нього неможливо. У всіх він є - свій Путін, а у мене - ні. Як телевізор у мене скінчився, так і Путін пішов. Раніше був, а тепер немає. Жити йому стало ніде, як телевізора не стало"

В матеріалі використані цитати з "Інстаграму" Шнурова, його інтерв'ю для "Радио Свобода", Meduza, Maxim

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя