Шлюб Деппа та Херд був нескінченою драмою, - інсайдер

Близьке джерело до акторів Ембер Херд та Джонні Деппа прокоментувало стосунки пари
Depo.Життя
31 травня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua

Так, чергове обізнане джерело з оточення пари повідомляє, що питання їх розставання зважився зовсім не раптово, а стояв на порядку денному вже задовго до суду, передає depo.ua з посиланням на People.

"Відносини Джонні і Ембер були суцільною нескінченною драмою. Вони не можуть знайти спільну мову. У них було багато проблем уже задовго до весілля, так що їм просто не варто було одружуватися. Вони просто не сумісні з характером", - каже джерело.

Інсайдери стверджують також, що їх розбіжності поглиблювали ревнощі Джонні (в тому числі і до колишньої коханої Ембер), через яку він просто лютував і навіть ставав небезпечний.

Нагадаємо, що причиною розлучення Ембер називає якраз домашнє насильство, жертвою якого, згідно її твердженням, вона стала. Херд звернулася до суду, щоб Деппу заборонили наближатися до неї, пославшись на його жорстоке ставлення. В якості підтвердження своїх слів актриса надала суду свою свіжу фотографію, на якій у неї видно синець під правим оком.

Репортери з'ясували, що конфлікт в ту ніч зайшов так далеко, що Ембер навіть довелося викликати службу порятунку 911. При цьому, як заявив представник поліції Лос-Анджелеса, складу злочину виявлено не було: Деппа вже й слід прохолов, тому правоохоронці лише склали протокол про те, що трапилося.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя