Шістьох членів Меджлісу оштрафують за візит до Умерова

Шістьом членам Меджлісу вручили протоколи про адмінправопорушення - їх візит в будинок Ільмі Умерова розцінили як участь у заборонених зборах
Depo.Життя
30 вересня 2016 20:13
ФОТО: depo.ua

Про це розповів перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, передає depo.ua з посиланням на QirimInfo.

"Сьогодні шестеро членів Меджлісу були в Центрі з протидії екстремізму в Сімферополі. Перед цим отримавши протоколи про адміністративне правопорушення. Ще троє - не ходили. Двоє, як відомо, вже засуджені", – розповів Джелял.

За словами адвоката Джеміля Темішева, на наступному тижні у цих справах відбудеться судове засідання, на якому буде винесено ухвалу.

"На бесіду викликали близько п'яти-шести чоловік. На них були складені протоколи. Судове засідання відбудеться вранці у вівторок", - сказав Темішев.

Нагадаємо, 22 вересня в Києві Меджліс прийняв рішення призупинити членство трьох осіб, які співпрацюють з окупаційною владою, - це Айдер Аджимамбетов, Еміралі Аблаєв і Руслан Якубов.

В той же день в будинку Ільмі Умерова в Бахчисараї зібралися більше десяти членів Меджлісу. За словами Джеляла, метою зібрання було привітати голови Меджлісу Рефата Чубарова з Днем народження.

28 вересня районний суд Бахчисараю оштрафував Ільмі Умерова за нібито участь у засіданні Меджлісу. З тієї ж причини був оштрафований інший член Меджлісу Алі Хамзін.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя