Шевчук розповів, як ледь не з'їхав з глузду через війну

Російський музикант, лідер гурту ДДТ Юрій Шевчук розповів, як на нього вплинули нинішні події
Depo.Життя
28 березня 2016 10:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, емоціями Шевчук поділився в інтерв'ю "Новая газета".

Я думав, що я з'їду з глузду від цієї трагедії: Росія-Україна. Біда. Я намагаюся щось робити, але спостерігати загальну безпорадність світу перед виходом на цю нову "історичну арену" ... туга. І ці свинцеві штори поки не розсунути ... Тому я припинив "іскрити інтелектом". Я зрозумів, що повинен все це пережити, перелопатити в душі своїй і знайти якісь відповіді на прокляті питання. Напевно, в 14-м і 15-му роках художник - якщо я їм є - переміг в мені оратора", - зізнався музикант.

Також Шевчук розповів, що наразі важливо обміняти полонених.

"Скажу головне, щоб потім не забути. Всіх полонених на всіх полонених треба міняти. І як можна швидше. Ось це дійсно буде крок у бік миру ... Забити на амбіції ... Савченко відпустити, Александрова і Єрофєєва ... Всіх", - зазначив він.

Музикант згадав про важливий для себе концерт в Чечні і сказав, що хотів би зараз організувати схожий захід в Україні.

"У 96-му ми грали в Чечні концерт миру. Написали листи Лебедю і Яндарбієву, головна тема була - звільнення полонених ... Це не дуже тоді вийшло, але концерт відбувся. Уявляєш, стадіон в Грозному. Справа сиділи наші з "калашами" і гранатометами, а зліва - чеченці. І ми співали "Не стреляй в воробьев!". Мені було не те що страшно... Будь-яка дрібниця - і могла початися стрілянина. А на поле вибігли діти - чеченці, росіяни. Наше майбутнє ... Замурзані. Танцювали. Раділи. І коли я їх побачив, я зрозумів, що ми все правильно зробили. Я б зараз на Україні теж влаштував такий концерт. Обміняли б полонених. Але сторони не готові ... Мабуть, не всі ще втомилися від ненависті і крові", - поділився міркуваннями Шевчук.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя