ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Шепелєв розповів усю правду про зниклі мільйони на лікування Фріске та про стосунки з її батьками

Вчора, 19 червня, цивільний чоловік Жанни Фріске, якої не стало два роки тому, Дмитро Шепелєв став героєм програми Першого каналу "Пусть говорят"

Depo.Життя
20 червня 2017 13:20
ФОТО: depo.ua

У ефірі шоу Дмитро розповів всю правду про зниклі 20 мільйонів рублів "Русфонда" і про конфлікт із батьками покійної співачки, передає Depo.ua.

"Це не просто гроші, це еквівалент любові. І за ці гроші, безумовно, потрібно відповідати. За кожну копійку необхідно звітувати, тому що це дуже важливо. За договором, який уклала сама Жанна з "Русфондом", всі гроші, які залишилися після її лікування, навіть в разі смерті повинні були піти на лікування важкохворих дітей. Всі кошти за десять днів до смерті Жанни, всю суму, з рахунку зняла її мати", - розповів Шепелєв.

Щоб довести всьому світові правдивість своїх слів, Дмитро погодився пройти поліграф. За словами Шепелєва, заміський будинок був придбаний в "рівній частковій власності" з його дружиною, а ремонт був оплачений "особисто" самим ведучим.

Що ж стосується сина Платона і його зустрічей з дідусем і бабусею, Шепелев сказав:

"Їх побачення розписані судом. Але і до суду я не забороняв їм спілкуватися. Я навіть наполягав, щоб вони частіше бачилися. Але батьки Жанни не хочуть їздити до онука, вони хочуть, щоб я возив його як собачку до них за місто", - зазначив ведучий.

Сам же батько Жанни від перевірки на поліграфі не відмовився, але не знайшов часу для процедури.

Нагадаємо, що після задоволення позову "Русфонд" всі спадкоємці співачки, в тому числі 4-річний Платон, зобов'язані повернути фонду всі зниклі гроші.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя