Шепелєв викрав дитину Фріске

Таку заяву зробив адвокат батька загиблої співачки Жанни Фріске

Адвокат батька покійної виконавиці загрожує відомому шоумену кримінальною справою. Представник Володимира Фріске стверджує, що Дмитро Шепелєв незаконно вивіз Платона і утримує його, повідомляє depo.ua з посиланням на dni.ru.

У родині покійної співачки Жанни Фріске тривають розгляди. Цивільний чоловік зірки і її батьки як і раніше не можуть поділити опіку над Платоном. Володимир Фріске стверджує, що телеведучий не дає йому бачити онука з тих пір, як забрав дитину до себе.

У зв'язку з цим він вирішив звернутися до правових заходів. Адвокат батька Жанни Фріске звернувся в поліцію із заявою про викрадення телеведучим Платона.

Представник Володимира Борисовича стверджує, що Шепелєв незаконно відвіз дитину і утримує її. Більш того, рідні покійної співачки побоюються, що Шепелєв відвез онука в Білорусь.

Більш того, адвокат Володимира Борисовича заявляє, що проти шоумена скоро буде порушено кримінальну справу.

"Ознаки злочину в наявності! У Шепелєва немає законних документів на Платона. На наше прохання показати їх він відповів відмовою. Ми з'ясовували: жоден РАГС на Росії свідоцтво про народження, де б Шепелев був записаний батьком, йому не видавав. Шлюб з Жанною він теж не укладав. Дмитро каже, є якісь американські документи, в яких він значиться татом хлопчика, але на Росії вони недійсні. За нашими законами він Платону ніхто. Ми зобов'яжемо Шепелєва довести, що він є батьком, - пройти генетичний тест. За російським законам він може вважати себе батьком Платоші тільки в тому випадку, якщо усиновить дитину. А для усиновлення потрібна згода і дозвіл родичів ", - пояснив адвокат.

Нагадаємо, після смерті Жанни Фріске від раку телеведучий Дмитро Шепелєв самостійновирощує сина Платона.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя