Шепелєв викрав дитину Фріске

Таку заяву зробив адвокат батька загиблої співачки Жанни Фріске
Depo.Життя
30 березня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua

Адвокат батька покійної виконавиці загрожує відомому шоумену кримінальною справою. Представник Володимира Фріске стверджує, що Дмитро Шепелєв незаконно вивіз Платона і утримує його, повідомляє depo.ua з посиланням на dni.ru.

У родині покійної співачки Жанни Фріске тривають розгляди. Цивільний чоловік зірки і її батьки як і раніше не можуть поділити опіку над Платоном. Володимир Фріске стверджує, що телеведучий не дає йому бачити онука з тих пір, як забрав дитину до себе.

У зв'язку з цим він вирішив звернутися до правових заходів. Адвокат батька Жанни Фріске звернувся в поліцію із заявою про викрадення телеведучим Платона.

Представник Володимира Борисовича стверджує, що Шепелєв незаконно відвіз дитину і утримує її. Більш того, рідні покійної співачки побоюються, що Шепелєв відвез онука в Білорусь.

Більш того, адвокат Володимира Борисовича заявляє, що проти шоумена скоро буде порушено кримінальну справу.

"Ознаки злочину в наявності! У Шепелєва немає законних документів на Платона. На наше прохання показати їх він відповів відмовою. Ми з'ясовували: жоден РАГС на Росії свідоцтво про народження, де б Шепелев був записаний батьком, йому не видавав. Шлюб з Жанною він теж не укладав. Дмитро каже, є якісь американські документи, в яких він значиться татом хлопчика, але на Росії вони недійсні. За нашими законами він Платону ніхто. Ми зобов'яжемо Шепелєва довести, що він є батьком, - пройти генетичний тест. За російським законам він може вважати себе батьком Платоші тільки в тому випадку, якщо усиновить дитину. А для усиновлення потрібна згода і дозвіл родичів ", - пояснив адвокат.

Нагадаємо, після смерті Жанни Фріске від раку телеведучий Дмитро Шепелєв самостійновирощує сина Платона.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя