Шепелєв та батько Фріске зустрілися у суді

Попри новини про те, що батькові Жанни Фріске Володимиру Борисовичу та цивільному чоловіку покійної зірки Дмитру Шепелєву вдалося мирно домовитися про опіку над 2-річним Платоном, вони зустрілися у суді
Depo.Життя
18 січня 2016 15:43
ФОТО: depo.ua

Сьогодні відбулося перше засідання, на якому обговорювався порядок спілкування батьків померлої співачки з онуком. Раніше питання про зустрічі Володимира Борисовича та Ольги Володимирівни з Платоном розглядали органи опіки та піклування. Однак домовленості постійно порушувалися, пише depo.ua з посиланням на StarHit.

Володимиру Фріске і Дмитру Шепелєву не вдавалося домовитися, а тому вони були змушені перенести обговорення цього питання до суду. Як повідомив представник батька Жанни Фріске, сьогодні у суді відбувався лише ознайомлювальний процес. Володимир Борисович та Дмитро Шепелєв підтвердили свої вимоги і вкотре позначили позицію стосовно цього питання.

"Сьогодні відбулося судове засідання, де було прийнято наше клопотання і було прийнято клопотання відповідача за нашим позовом. Всі необхідні вимоги суду - це вимоги про уточнення, в якому стані виховуватиметься і в якому положенні відбуватимуться побачення маленького Платона і його дідуся з бабусею і тіткою. Тому це звичайне засідання, нічого надприродного не сталося", - прокоментував засідання представник родини Фріске, адвокат Геннадій Ращевський.

Нагадаємо, війна між Дмитром Шепелєвим та родиною Жанни Фріске почалася щойно співачка померла. Зокрема батько співачки боровся за право бачитися із онуком, у той момент, як за словами Володимира Борисовича, Шепелєв усіляко перешкоджав цьому.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя