Астрологи про 2021 рік: Коли скінчиться пандемія, що буде на Донбасі і чому для України настає переламний момент

Багато хто  вже думає про прийдешній рік – саме у грудні українці цікавляться різноманітними прогнозами. І прогнози астрологічні – попри скепсис навколо них – і досі на піку популярності

Астрологи про 2021 рік: Коли скінчиться…

Depo.ua розпитав астрологинь, чим здивує Новий рік 2021 українців та дізнався зіркові прогнози щодо найближчого майбутнього. 

Астрологиня Лана Шредер

астролог Лана Шредер

Астрологиня Лана Шредер говорить про важливі соціальні процеси, що відбуватимуться у найближчі місяці. 

Що чекає на Україну та українців у 2021 році

В кінці лютого 2019 року Україна зайшла до семирічного циклу, коли суспільство і колективні інтереси стануть головним критерієм. Протягом наступних семи років ми повинні навчитися об'єднуватися не заради власної вигоди, а заради суспільного розвитку.

Якщо ми говоримо про майбутній, новий рік, то в астрології точка відліку не 1 січня, а 20-21 березня. Тому очкувати якихось потужних змін з початку календарного року – не варто. 

Березень 2020 року, дав тренд на рік вперед, де є ізоляція, активність в соцмережах, де кожен сам вибирає свої цілі і шукає однодумців. Тому, пропоную розбити прогноз на 2 частини, до 20.03.21 і після.

Прогноз на січень-березень 2021: Новий вектор міжнародних стосунків і сила соцмереж

В кінці цього року, під бій курантів, на Україну чекає відмова від міжнародних угод, домовленостей з партнерами з-за кордону. Буде обраний вектор на співпрацю з сусідами, нова форма об'єднання країн.

Січень 2021 року, стане місяцем, коли суспільство почне максимально включатися в суспільні процеси, обговорення, об'єднання людей за інтересами. Соціальні мережі стануть центром уваги.

У лютому почнеться чистка контактів і друзів. Залишаться тільки ті, хто дійсно має ті ж ідеї і стратегії розвитку. Для країни це буде час переглянути списки країн, з ким ми дружимо і з ким готові ділитися ідеями. Водночас можуть ввести більш жорсткий контроль поведінки в соцмережах.

З лютого і до 20 березня, з'явиться страх втратити те, що вже накопичено. Буде багато шахрайства щодо грошей, ризикові проекти в інвестиціях. Держава почне контролювати оборот грошей в соцмережах.

20 березня, о 11:37, настає новий Астрологічний рік, який задасть новий вектор розвитку країни та її мешканців. Для багатьох цей рік стане початком навчання, отримання нових професій і статусів. І якщо до цього моменту вас ніхто не примушував до соціальної відкритості, то зараз, вміння використовувати соцмережі в потрібному контексті стане вимогою для багатьох.

2021-й рік стане сприятливішим для України, ніж минулий

Для України в цілому цей рік буде сприятливішим, м'якшим. Соціальні проекти, громадська діяльність будуть давати статус і авторитет, а з ними й ресурси, гроші. Але знову таки, це відбудеться лише за умови, якщо суспільство почне втягуватися в процеси, щось робити, а не бути диванним теоретиком і підгодовувати своє Его.

Законодавчу та правову владу будуть контролювати віддалено, використовуючи соцмережі. Протягом року з'явиться низка законів пов'язаних з соцмережами і громадськими нормами.

Відбудуться нові реформи в державній і судовій структурі. Запровадять нові технології для контролю виконання законів і пошуку правопорушень. Можливий перехід в управління країною на рівень колективної участі.

У грудні 2020 року Україна зайде у 20-ти річний цикл, де важлива соціальна відповідальність, де особистість людини розкривається через громадську діяльність. Інформація, інтелект, приналежність до якогось соціального осередку стануть новою валютою.

До речі, у 2018-му році, коли я писала про перехід суспільства в онлайн з березня 2020-го року, мене засміяли, що такого ніколи не буде. Що ж, ми вже в онлайні і це тільки початок.

Астрологиня Марина Соколова-Скаді

Астролог Марина Соколова-Скаді

Ми попросили розповісти про те, що несе 2021-й рік Україні та українцям астрологиню Марину Соколову-Скаді

2021-й – переламний рік для України, який обіцяє прогрес в усіх сферах

Прийдешній 2021-й рік – це період повернення Сатурна в натальне положення, а це значить, що життя України підходить до переломного моменту. Вважається, що вік 29-30 років –  один з критичних, тому що цикл обертання планети-гіганта Сатурна навколо Сонця становить близько 30 років. Тобто кожні 30 років Сатурн повертається в те положення на небі, яке було при народженні людини або держави. День народження незалежної України – 24 серпня 1991 близько 18:00.

Сатурн в астрології відповідає за порядок, соціальний статус, обмеження, норми і правила, структуру, субординацію, контроль – це соціальна планета.

"Всьому свій час" – цей принцип відповідає характеристикам планети Сатурн. Це страж порога Сонячної системи, найвіддаленіша з планет, видимих ​​неозброєним оком. Сатурн нікуди не поспішає, він рухається повільніше всіх інших видимих ​​планет і завершує своє коло по Зодіаку, приблизно за 30 років. Його називають ще й Хазяїном Часу, оскільки саме час дозволяє встановити ритм і структуру нашого життя.

У перші тридцять років свого життя – протягом першого оберту Сатурна, Україна лише дозрівала для того, щоб зайняти гідне місце у світі. У 2021 році відбуваються серйозні зміни в політичній і економічній сферах, нерідко пов'язані з втратами, труднощами, перешкодами. Але наша країна стає соціально дорослою, знаходить своє місце під Сонцем.

2021-й для України – рік структурування після серйозної кризи. У цей період відбувається перевірка, чи готові ми будувати долю за власним сценарієм або підемо звичним шляхом залежності від інших країн. Всі, хто має відношення до України, переосмислюють цінності, згідно з якими жили до цього, якість відносин – із собою та іншими, бажання і життєвий напрямок.

Чи відбудуться зміни у політичній сфері у 2021-му році

З'єднання Юпітера і Сатурна в знаку Водолія 21 грудня 2020 року принесе соціальні оновлення, зміни в політичній сфері, відкриє перед усіма нові горизонти можливостей. Зміниться структура світового устрою, але цьому передує глибока реструктуризація і трансформація життя абсолютно всіх країн – Сатурн і Юпітер у 2020-му з'єдналися з Плутоном, який передає цим планетам енергію трансформації, примусово руйнує і перетворює наш звичний стан речей у світі, заради нового прогресивного суспільства і щасливого майбутнього.

Протягом року вірогідні мирні протести, але кардинальної зміни політичного ладу в країні не буде. Активну участь невеликої частини населення, призведе до зміни нинішніх ситуацій у відносинах з іншими країнами, будуть виявлені основні проблеми, які заважають планованому росту. Зрештою, уряд критично оцінить свої цілі, досягнення і невдачі, після чого відбудеться звільнення від негативного впливу ззовні. Рік почнеться з перезавантаження влади в Україні, що принесе позитивні зміни, з'явиться можливість перевірити правильність обраного курсу. Але тільки в об'єднанні опозиційних і керівних сил можна намітити реальні плани на майбутнє. У перші місяці року триватиме падіння, а помітний прогрес і відновлення економіки в Україні почнеться з середини 2021 року.

Коли скінчиться коронавірусний карантин в Україні

12 січня 2020 відбулося з'єднання Сатурна з Плутоном в Козерогу – одна з найважливіших сполук у світовій астрології. Буває раз на 30 років і приносить серйозні події, різного роду глобальні трансформації. Для всього світу це ознаменувалося поширенням COVID-19. Складні ситуації, що виникають в періоди подібних астрологічних подій, даються людям для усвідомлення того, що ми робимо щось всупереч ритмам Всесвіту. Плутон має відношення до стихійних лих і руйнувань, ядерної енергії, трансформацій, неконтрольованим масовим подіям. Сюди відносять питання життя і смерті, в тому числі, поширення небезпечних вірусів, епідемії, війни.

З 20-х чисел грудня 2020 Сатурн і Юпітер йдуть з-під впливу Плутона, тому всі неприємності, пов'язані з коронавірусом, поступово будуть слабшати. У квітні 2021 світ повернеться в колишній ритм життя, в тому числі і Україна. Хоча політичні питання ще будуть сприяти хвилюванням, протестам, але це будуть мирні рухи. Буде вжито заходів, які дозволять обмежити економічний збиток пандемії. І в першій половині 2021, багато хто усвідомлює, що складності 2020 року, залишилися в минулому.

З квітня 2021, вирішиться стресова і навіть драматична ситуація, пов'язана з COVID-19 і наслідками коронавірусу. Економічна криза, що сталася восени 2020 року, виявиться останньою глобальною негативною подією за останні кілька років. У 2021 почнеться поступове зростання, зв'язок держави і бізнесу посилиться, відбудеться звільнення від стримуючого впливу інших країн, що дасть значні поліпшення в житті кожної людини. У квітні 2021 карантинні заходи в Україні почнуть слабшати, виробництво відновить свою роботу, до середини 2021 Україна подолає коронакризову ситуацію.

Чи повернеться Крим у 2021-му і що буде з Донбасом 

У 2021 році активізуються енергії Водолія – 21 грудня буде чергове з'єднання двох гігантських планет Сатурна і Юпітера. Такі союзи відбуваються приблизно раз на 20 років. У 2000 році це з'єднання проходило в знаку Тельця, що характеризує володіння, матерію. Ось і була у людей останні 20 років жага наживи. 21 грудня 2020 року з'єднання Сатурна і Юпітера буде проходити в знаку Водолія, що відповідає за все нове і сучасне, об'єднання, дружбу, свободу і незалежність. Пріоритети і цінності будуть докорінно змінюватися. Знання та інформація будуть цінуватися найбільше. Люди будуть прагнути вирішувати всі конфлікти мирним шляхом, домовлятися, шукати взаємний інтерес. Багато зрозуміють, що цінності насправді можуть бути не тільки матеріальні.

Що стосується Донбасу і Криму – особливих змін не буде, ні в ту, ні в іншу сторону. Хоча дії, спрямовані на завершення збройного конфлікту, дозволять створити всі необхідні умови для проведення конструктивних переговорів. Навряд чи Україна візьме кордон під контроль, але будуть знайдені компромісні рішення, що дадуть можливість нормальної життєдіяльності по обидві сторони від лінії розмежування.

В Україні занадто багато протиріч і поглядів в регіонах, тому будуть виникати запитання особливого статусу Донбасу. Щодо Криму, то ситуація ніяк не зміниться, час минув, все потрібно робити вчасно. Але і загострення збройного конфлікту вже не буде, в період активних енергій Водолія всі питання вирішуються шляхом переговорів, за допомогою друзів і однодумців.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"