Ще двох командирів 53-ї мехбригади посадили на "губу"

Миколаївський районний суд Миколаївської області заарештував ще двох офіцерів 53-ї бригади терміном на 7 діб з утриманням на гауптвахті
Depo.Життя
26 лютого 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу військової прокуратури Південного регіону України.

"Миколаївський районний суд Миколаївської області розглянув ще два протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за ст. 172-15 Купап щодо офіцерів, які безпосередньо відповідали за переміщення та облаштування особового складу 53-ї окремої механізованої бригади на широколанівському полігоні", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, виконувача обов'язків заступника командира бригади з тилу і командира батальйону, підлеглі якого скаржилися військового прокурора Миколаївського гарнізону на незадовільні соціально-побутові умови в польовому таборі, визнали винними в недбалому ставленні до служби.

"Обом офіцерам призначено покарання у вигляді арешту строком на 7 діб з утриманням на гауптвахті. Розгляд судом адміністративних протоколів у відношенні інших осіб командного складу 53-ї бригади оперативного командування "Схід", складених військовою прокуратурою Південного регіону України, триває", – додали в прес-службі.

Нагадаємо, раніше Миколаївський районний суд призначив командирам 53-ї бригади 5 діб арешту у зв'язку з неналежним утриманням бійців. Заарештовані військові не підготували полігон "Широкий лан".

Бійців 53-ї окремої механізованої бригади, які перебувають на полігоні "Широкий лан", вдень 8 лютого вирушили пішки до Миколаєва, щоб поскаржитися військовому прокурору на умови проходження служби.

Військовослужбовці заявили, що сплять у дірявих наметах, практично на снігу, їм ніде помитися, з їжі у наявності тільки сухий пайок.

9 лютого військовий прокурор Миколаївського гарнізону Олександр Кит заявив, що розпочато перевірку умов, в яких перебувають бійці 53-ї бригади на полігоні "Широкий лан".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя