Щаслива мама – щасливі діти. Як лінія магазинів EVA нагороджувала кращих мам року

11 травня, напередодні Дня матері, Лінія магазинів EVA провела масштабну конференцію "Мама може", де нагородили переможниць премії "Мама року"
 

Цими вихідними головна зала галереї "Д12" у серці Києва перетворилась на справжню оазу жіночої вроди, ніжності, позитивних емоцій та радості. Тут відбулась конференція "Мама може", на якій зібрались 14 мам-переможниць національної премії "Мама року 2019", яку п’ятий рік поспіль проводить Лінія магазинів EVA. За цей час участь у премії взяли понад 2000 історійпро неймовірних мам, 61 з яких стала переможницею у номінаціях "Натхнення", "Велике серце", "Сімейний затишок", "Спорт", "Успіх", "Супербабуся", "Блогер" та "Мій Дім – моя EVA".

"Ми провели соціальне опитування і зрозуміли, що більшість жінок готова купляти дорогі товари заради дітей, жертвуючи при цьому собою. У нас виникла ідея створити надихаючу конференцію із потужними спікерами, аби дати жінкам зрозуміти, що варто в першу чергу самим бути щасливими. Коли мама щаслива, то і діти щасливі", - розповідає керівник PR-відділу лінії магазинів EVA Олександра Гнатик.

У рамках конкурсу діти, чоловіки, друзі і навіть самі мами розповідають історії свого материнства. Переможниць конкурсу традиційнообирають шляхом голосування на сайті та за рекомендаціямивідомихекспертів, серед яких відомі ведучі та консультанти, модельєри, психологи, автори власних розвиваючих проектів. Цьогорічна конференція "Мама може" стала мотиваційним майданчиком для мам, на якому шукали відповіді на найболючіші питання: "Як поєднати кар'єру і материнство? Як знайти час для себе поза роботою та родиною? Як залишатися енергійною? Як не втратити себе у світі, який так швидко "біжить вперед".

"Проблема українських жінок в тому, що вони занадто багато звалюють на свої плечі. Жінки іноді працюють більше за чоловіків. Але потрібно пам’ятати, що ви в першу чергу жінка. Якщо чоловік не хоче працювати – лягайте біля нього на дивані і, повірте, він першим встане і почне працювати", - говорить український дизайнер Андре Тан.

Успішні жінки на конференції "Мама може" переконували, що при бажанні проекти "діти" та "кар’єра" об'єднати можливо. Головне – не корити себе за те, що в якийсь період більше уваги треба приділити дитині, а в якийсь – роботі.

"Я народила першу дитину, коли кар’єра тільки-но пішла вгору. Я зрозуміла, що об'єднати все можливо тоді, коли ти ставишся до цього просто. Живіть легко, цікаво, з драйвом.  Відключайте режим "пауза". Конкуренти не сплять", - переконує керуючий акціонер та ChiefDistributionalOfficer компанії "Арсенал Страхування" Марина Авдєєва.

Cвоїми лайфхаками і секретами поділились з Depo.ua і переможниці премії "Мама року-2019". Всі в один голос переконують: потрібно весь час розвиватись, не порівнювати себе з кимось, а лишатись собою,  для дитини потрібно бути кращим другом.  Оксана Вікторова, переможниця у номінації "Успіх" за версією експертів, потрапила на конкурс завдяки старшому сину, який написав про неї історію і надіслав на конкурс. Голосували за жінку учні школи, де він навчається. Оксана щодня мотивує своїх дітей, читає їм книги перед сном, - каже, що це їх заспокоює, сприяє здоровому сну. Оксана працює у податковій і є джерелом натхнення для самої себе.

"Лише щаслива мама може надихнути дітей і дати їм щось. Сьогодні я в образі принцеси, бо це мене надихає. Далі я можу робити щось для себе і для інших", - впевнена переможниця.

Переможниці конкурсу отримали цінні призи, серед яких відпочинок у SPA-комплексі, вечір в театрі, перевтілення від стилістів та візажистів, фотосесії та безліч корисних та приємних подарунків від партнерів.

EVA– найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я. Понад 5 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА. Наприкінці 2018 року Лінію магазинів EVA визнали "Кращим магазином краси та здоров’я" за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії "Вибір року-2018". Постійний проект допомоги недоношеним дітям OrangeDaysв EVA! приніс перемогу в конкурсі, ініційованому ООН в Україні PartnershipforSustainabilityAward 2018.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #конкурс