"Шахтар" обіграв "Наполі" в Юнацькій Лізі УЄФА

У 5-му турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА "Наполі" U-19 вдома поступився "Шахтарю" U-19 - 1:2

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Футболісти молодіжної команди "Шахтаря" змогли забити по голу в кожному з таймів. Забиті м'ячі на рахунку Олексія Кащука і Кирила Меліченка.

"Наполі" зміг відповісти лише одним голом. Алессіо Дзербін забив на 78-й хвилині і встановив остаточний рахунок в матчі.

Це перша перемога "Шахтаря" U-19 в груповому етапі. Донецький клуб, незважаючи на перемогу, залишився на останньому місці в групі з 4 очками в активі.

"Наполі" U-19 - "Шахтар" U-19 1:2

Голи: Дзербін, 78 - Кащук, Меліченко, 71

"Наполі" U-19 - Шепер, Еспозіто, Скарф, Скьяві, Сенезе, Отранто, Мічілло (Марино, 57), Гаетано (Сгарбі, 77), Дзербін, Руссо (Палмьєрі, 57), Медзоні.

"Шахтар" U-19 - Кучеренко, Чаговець, Бондар, Муравський, Павлиш, Топалов, Якимець, Криськів (Шушко, 81), Конопля, Кулаков (Кузьменко, 74), Кащук (Меліченко, 65).

Попередження: Муравський, 19, Руссо, 30, Мічілло, 56, Еспозіто, 76, Бондар, 78, Сенезе, 90.

Донецька команда ще зберігає шанси посісти друге місце і вийти в стикові матчі за вихід в плей-офф. Для цього потрібно обіграти "Манчестер Сіті" в заключному турі, а також, щоб "Манчестер Сіті" виграв у "Фейєнорда" в 5-му турі, а "Наполі" зіграв внічию з "Фейєноордом" в останньому турі.