Сенцов та Кольченко заповнили документи на екстрадицію

Український режисер Олег Сенцов і активіст Олександр Кольченко, засуджені в Росії за сфабрикованим звинуваченням, заповнили документи для екстрадиції в Україну
Depo.Життя
1 травня 2016 09:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" журналіст Антон Наумлюк, передає depo.ua.

"Олег Сенцов і Олександр Кольченко заповнили всі необхідні для передання їх в Україну документи. Передані співробітникам ФСВП для передачі в Мін'юст", - написав він.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року Північно-Кавказький військовий суд у Ростові-на-Дону засудив кримчан Олега Сенцова і Олександра Кольченка до 20 і 10 років колонії суворого режиму відповідно за "підготовку терактів".

11 березня Мін'юст РФ підтвердив отримання звернення від української сторони про передання режисера Олега Сенцова і ще трьох засуджених у Росії українських громадян, у тому числі Кольченка. При цьому обговорювалося питання про передачу 13 росіян, засуджених українськими судами, для відбування покарання у вигляді позбавлення волі на Росії.

9 квітня стало відомо, що Верховний суд Росії розгляне подання Мін'юсту РФ і Федеральної служби виконання покарань про передачу Україні "для відбування покарання" засуджених Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва, Юрія Солошенка.

Раніше документи, необхідні для екстрадиції на батьківщину, заповнила незаконно засуджена на Росії народний депутат України Надія Савченко.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя