Сенцов опублікував єдиний знімок, який вдалося зробити у в'язниці

Колишній політв'язень Кремля режисер з Криму Олег Сенцов показав широкій публіці свою єдину фотографію, зроблену в тюрмі
 

Сенцов опублікував єдиний знімок, який в…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Facebook Сенцова.

"Ув'язненим не дозволені ані телефони, ані інтернет. Хоча є такі в'язниці, де подібні заборонені предмети присутні. Але я в подібних місцях бував вкрай рідко, лише проїздом по етапу. В основному я сидів у максимально ізольованих сумних закладах, де про подібні речі ніхто не думав. Вибравши можливість зв'язку, я коротко зв'язувався з рідними, щоб дати знати, що я живий і куди мене везуть. Ця фотографія єдина, зроблена у в'язниці. Пощастило її зробити і переслати своїм. На ній переддень нового 2016 року", – написав режисер.

На знімку Сенцов зображений зі своїм "фірмовим" жестом "вікторія" і з тією самою банкою, яку на форумі YES передав Президенту Володимиру Зеленському і яка дратувала російських тюремників все 5 років.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною і Росією по системі "35 на 35". Серед тих, хто повернувся в Україну, був і кінорежисер, сценарист, письменник та громадський активіст Олег Сенцов, затриманий 10 травня 2014 року у Криму співробітниками російських окупаційних силових структур.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook