Сексуальний бандерівський гороскоп на 6-13 липня (18+)

Яким буде сексуальне життя на наступному тижні в справжніх бандерівок і бандерівців

Журналісти Depo.ua склали бандерівський сексуальний гороскоп, щоб ви знали, чого чекати від життя на цьому тижні. Звісно, це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини…

Овнам-бандерівцям цього тижня зірки рекомендують менше розмовляти і більше цілуватися, потім поцілунки продовжувати в ліжку і від них вже переходити до більш пристрастних дій. Не втрачайте жодної можливості зробити одне одному приємно.

Тельці-бандерівці цього тижня хотітимуть якось освіжити почуття і тут при нагоді стануть чудові краєвиди вашого міста. Запасіться підстилкою, кошиком для пікніка і засобами від комарів і вирушайте увечері у міні-подорож. Варто потурбуватися також про те, щоб це було усамітнене місце...

Близнюкам-бандерівцям зірки радять цього тижня розширити свій сексуальний світогляд переглядом якісних еротичних фільмів, читанням хорошої літератури і відвідуванням тематичних магазинів. Нехай навіть ви нічого звідти не візьмете, настрій вже буде такий як вам треба.

Раки-бандерівці цього тижня бажатимуть якогось двіжу, тому зірки радять відвідати якусь вечірку чи самим її влаштувати. Бажано, щоб ви були на єдиній хвилі з іншими, а ті мали легковажний настрій, тому що ваші сексуальні стосунки стали занадто схожими на подружній обов'язок. Не треба так, все має бути в радість.

Леви-бандерівці цього тижня будуть схильні скоріш поговорити відверто, ніж займатися сексом, а поговорити вони люблять, тому затулити їм рота поцілунком і перейти "до справи" навіть не сподівайтеся. Тільки якщо ви з гідністю переживете всі їхні промови, можете потім розраховувати на секс.

 

Діви-бандеріці на цьому тижні будуть налаштовані романтично, але ж це діви, тому не забувайте завчасно попереди, коли ви плануєте займатися сексом, скільки і що цікавого на них чекає під час цього заходу. Від того, наскільки гарно і докладно ви все розпишете залежить, скільки задоволення ви зрештою отримаєте.

Терези-бандерівці того тижня хотітимуть простого сексу в перевірених позах, у звичній послідовності і на тому їм дякуйте, бо тиждень видався настільки насиченим різними справами, що їм би взагалі просто завалитися і спати, немов ведмідь у барлогу.

Зате вони не проти будуть поговорити відверто по душах. Не втрачайте цієї нагоди, подібні розмови і на секс впливають вкрай позитивно.

 

Скорпіони-бандерівці цього тижня випромінюватимуть сексуальну енергію, тому не потрапляйте їм на очі в спідньому (чи без нього), якщо не плануєте займатися сексом тут і зараз. 

Зате є нагода втілити всі свої сексуальні забаганки, бо зараз Скорпіони-бандерівці будуть згодні на будь-які збочення, тільки б задовільнити своє шалене лібідо.

Стрільці-бандеріці цього тижня лінуватимуться не тільки займатися сексом, а й взагалі якось взаємодіяти з кимось, якщо це не по роботі. За бажанням, вони зможуть дати собі раду і самотужки

Козероги-бандерівці цього тижня вирішать урізноманітнити своє сексуальне життя пригодами, тому зірки радять їм відправитися в якусь подорож чи піти з ночівлею до батьків і згадати, як ви робили це, коли вам було 18 і треба було, щоб мама ні про що не здогадалася.

Водолії-бандерівці цього тижня будуть дуже активні, хотітимуть займатися сексом, гуляти, говорити, разом робити щось цікаве. Головне не втратити цей настрій, бо загалом він в Водоліїв-бандерівців буде дуже мінливий.

Риби-бандерцівці цього тижня будуть налаштовані романтично, тому можете пропонувати їм що вашій душі заманеться, тільки б це виглядало не тривіально і могло забезпечити позитивні емоції. Використайте цей час для оновлення стосунків і втілення стародавніх забаганок.

Якщо вам вже виповнилося 18, проходьте також тест: На який еротичний фільм схоже ваше сексуальне життя

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна