Сексуальний бандерівський гороскоп на 5-11 травня (18+)

Яким буде сексуальне життя на наступному тижні в справжніх бандерівок і бандерівців

Журналісти Depo.ua склали бандерівський сексуальний гороскоп, щоб ви знали, чого чекати від життя на цьому тижні. Звісно, це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини…

Овнів-бандерівців цього тижня надихатиме тема виборів, тому рольові ігри на тему секретарки і начальника, чи навпаки, чудово прикрасять ваші вечори. Тільки потурбуйтеся, щоб вдома не було дітей, вони і так зараз змучені очікуванням канікул.

Тільцям-бандерівцям цього тижня хотітиметься чуттєвого сексу в стилі французських фільмів 18+. Гарячу воду вже майже всім увімкнули, тому для французського кохання всі шляхи відкриті. Можна прямо в гарячій ванні і почати.

 

Близнюки-бандерівці цього тижня відчують сплеск кохання як під час перших побачень, хотітимуть постійно цілуватися, обніматися і увесь час проводити разом.

Додати почуття новизни можна новою білизною, в тому числі постільною, і відвертими розповідями про те, чого б кому хотілося давно спробувати.

 

Раки-бандерівці цього тижня будуть сповнені майже спортивної енергії, що відобразиться і на ставленні до сексу. У вас будуть насичені дні і ночі, але коли ставитимете рекорди, усе ж таки не забувайте, що головне - не кількість, а якість.

Леви-бандерівці цього тижня лінуватимуться вигадувати щось нове, але будуть не проти, якщо за них все організує і зробить хтось інший. А от вони радо лежатимуть і отримуватимуть задоволення.

Діви-бандеріці на цьому тиждні хотітимуть душевної близькості більше, ніж фізичної. Добряче наговорившись про почуття, вони будуть не проти підняти тему сексу, а поговоривши про нього, із задоволенням ним займуться.

Але спочатку поговорити!

В Терезів-бандерівців тиждень проходитиме під знаком пригод, причому не тільки в сексуальній площині. Все, що з ними відбуватиметься, вони захочуть обговорити в ліжку, тому на, власне, секс часу залишиться небагато.

Зате це буде дуже якісне дійство.

Скорпіони-бандерівці цього тиждня зануряться в гармонійні і пристрастні відносини, і матимуть шанси на чудовий секс навіть кілька разів на день. Головне - втриматися від бажання влаштувати скандал з якогось дрібного приводу. Цілуйте свого партнера кожного разу, коли захочеться його "вкусити".

Стрільці-бандеріці цього тижня прагнитимуть дізнатися, що ж таке БДСМ та інші веселі збочення, про які стільки галасу. Можливо, вони навіть вчинять подорож до секс-шопу, але нікому про це не розповідатимуть, бо вирішать, що морально до такого ще не готові.

Козероги-бандерівці цього тижня будуть бавитися так, що навіть помідори на городі почервоніють (при тому, що це був жовтий сорт). Зірки радять різноманітнити сексуальне життя саме зміною місць, а не поз і партнерів.

Водолії-бандерівці цього тижня хотітимуть спокою, тому на якісь великі сексуальні пригоди будуть не готові. Зате після хорошої розмови з цікавим антуражем, будуть не проти зробити вам як ви любите.

Риби-бандерцівці на цьому тиждні згадають про свої юнацькі мрії, але їм буде ліньки втілювати це в життя. Щоправда, і взаємних розповідей про те, хто про що мріяв раніше, вистачить для того, щоб добряче надихнутися на шикарний секс.

Якщо вам вже виповнилося 18, проходьте також тест: На який еротичний фільм схоже ваше сексуальне життя

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна