Сексуальний бандерівський гороскоп на 23 лютого - 2 березня (18+)

Яким буде сексуальне життя на наступному тижні в справжніх бандерівок і бандерівців

Журналісти Depo.ua склали бандерівський сексуальний гороскоп, щоб ви знали, чого чекати від життя на цьому тижні. Звісно, це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини…

Овни-бандерівці цього тижня багато розмірковуватимуть на тему рольових ігор, але в реальність з цих роздумів втілять хіба що якусь нову позицію. І це теж непогано, особливо для тих, хто давно перебуває в стосунках.

Тельці-бандерівці цього тижня уїдливо домагатимуться від своїх сексуальних партнерів правди про те, чого би їм хотілося в ліжку. Не розповідайте їм нічого просто так, нехай катують вас і різними способами заслуговують кожне зізнання.

Близнюки-бандерівці цього тижня волітимуть займатися сексом "по сімейному" - так, як вони давно вже звикли, в перевірених позиціях, в звичній послідовності. Зате співрозмовниками в ліжку вони будуть просто надзвичайними і ви дізнаєтеся про себе багато нового.

Ракам-бандерівцям цього тижня не варто лінуватися в постільних вправах, інакше вони можуть отримати репутацію егоїстів і надовго залишитися в сексі сам на сам. А в мастурбації, як відомо, вони майстрами не є...

Леви-бандерівці цього тижня будуть лінивими хитрунами, які сексу може і бажатимуть, але не бажатимуть для цього щось робити. Можливо взагалі сплячими прикридатимуться.

Зате ви, раз вже такі справи, можете робити з ними все що здавна хотілося.

Діви-бандерівці цього тижня будуть зануреними, переважно, у свій внутрішній світ, тому і сексуальне життя в них відбуватиметься виключно сам на сам.

В принципі, все одно краще, ніж взагалі няк...

Терези-бандерівці цього тижня будуть трохи забембані, але з радістю займатимуться невибагливим сексом, особливо якщо всі основні зусилля ви візьмете на себе.

Скорпіони-бандерівці цього тижня самих себе здивують власним ентузіазмом, хапатимуться за будь-яку можливість зайнятися сексом і не впустять жодного оргазму. Не сподівайтеся, що зможете приспати їхню пильність.

Стрільці-бандерівці цього тижня почуватимуться порно-зіркою в релігійному суспільстві, тому що їхні брудні, хтиві бажання не знаходитимуть відгуку в серцях сексуальних партнерів. Доведеться згадувати самотні молоді роки...

Козероги-бандерівці цього тижня взагалі лінуватимуться чогось хотіти, тому що на розумі в них буде геть інше. А що це за інше, вони вам не скажуть, навіть якщо катуватимете їх довгими любощами.

Хоча... може вони того і добиваються

У Водоліїв-бандерівців цього тижня ставлення до сексу буде як до спорту високих досягнень. Не врятують ані втома, ані біль в голові, ані інші відмовки. Як ті коти в березні вони шукатимуть кохання. І знаходитимуть!

Риби-бандерцівці цього тижня тижня візьмуть собі гасло, що в сексі важливіша не кількість, а якість, тому часто ви їх в ліжко не затягнете. Зате якщо вже вийде, не сподівайтеся через півгодинки повернутися до своїх буденних справ.

Якщо вам вже виповнилося 18, проходьте також тест: На який еротичний фільм схоже ваше сексуальне життя

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна