Сексуальний бандерівський гороскоп на 19-26 січня (18+)

Яким буде сексуальне життя на наступному тижні в справжніх бандерівок і бандерівців

Журналісти Depo.ua склали бандерівський сексуальний гороскоп, щоб ви знали, чого чекати від життя на цьому тижні. Звісно, це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини…

Овни-бандерівці цього тижня, звісно, хотітимуть розкішного сексу, але лінуватимуться докладати до цього зусиль, тому обійдуться розмовами. А секс вже як піде так піде.

Тельці-бандерівці цього тижня вирішать, що іноді кількість краща за якість, тому прагнитимуть займатися сексом у кожну вільну хвилину.

Близнюки-бандерівці цього тижня прагнутимуть до розваг на свіжому повітрі: зліпити в сніговика, погратися в сніжки, пити каву і глінтвейн. За певних умов, може навіть сексом на свіжому повітрі займуться. Вдягайтеся зручніше і уникайте публічних місць.

Раки-бандерівці цього тижня будуть не за кількість, а за якість в сексі, тому готуйтеся до того, що більшість вечорів у вас будуть вільні, але один доведеться звільнити повністю.

Леви-бандерівці цього тижня лінуватимуться пропонувати коханій людині зайнятися сексом, але будуть не проти, якщо вона сама виступить ініціатором (та й зробить усе сама, щоб вони тільки лежали і отримували задоволення).

Діви-бандерівці цього тижня схильні будуть пропускати прелюдію, переходячи одразу до основної і найбільш приємної для них частини. Тому, якщо вам хочеться любощів, розігрівайте себе самі...

Терези-бандерівці на цьому тижні матимуть настрій подивитися сороміцькі фільми, а потім втілити в життя те, що побачили. Не виключено, що це може призвести до суперечок в їхньому подружжі, тому зірки рекомендують подивитися фільми і про самозадоволення також.

Про всяк випадок.

Скорпіони-бандерівці цього тижня хотітимуть, щоб їхні кохані якось вгадували їхні сороміцькі думки, а потім втілювали їх в життя. Якщо ж цього не відбуватиметься, вони вирішать, що не так вже і хотілося і просто ляжуть спати.

Стрільці-бандерівці цього тижня влаштують собі медовий місяць в мініатюрі і прагнитимуть увесь вільний час проводити в ліжку. От тільки не з коханою людиною, а з улюбленою книжкою чи серіалом.

Козероги-бандерівці цього тижня матимуть дуже багато дуже якісного сексу, про який вони вже давно мріяли. Зіркам навіть нема чого ще додати з цього приводу.

В Водоліїв-бандерівців цього тижня буде настрій на сексуальні експерименти, які закінчаться настільки феєричним оргазмом, що навіть сусіди вийдуть покурити.

Риби-бандерцівці цього тижня почнуть замислюватися, чи не прийшов їм час не тільки займатися класним сексом, а й дати життя маленькому бандерчику.

Якщо вам вже виповнилося 18, проходьте також тест: На який еротичний фільм схоже ваше сексуальне життя

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна