Сексуальний бандерівський гороскоп на 16-22 вересня (18+)

Яким буде сексуальне життя на наступному тижні в справжніх бандерівок і бандерівців

Журналісти Depo.ua склали бандерівський сексуальний гороскоп, щоб ви знали, чого чекати від життя на цьому тижні. Звісно, це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини…

Овни-бандерівці цього тижня будуть налаштовані здебільшого гумористично, але хто сказав, що неможна сміятися в ліжку?! Хіба що це у вас вперше, і ви зареготали після того, як людина роздягнулася. Веселіться, не стримуйте себе і підбадьорте свого сексуального партнера, якщо він запропонує щось новеньке.

Тільцям-бандерівцям цього тижня захочеться несамовитого швидкого сексу, і це бажання заскочуватиме їх в самих неочікуваних місцях. Зірки радять зайвий раз не опиратися йому (поки дні ще теплі) і віддаватися коханню завзято і вітчайдушно. Звісно, переконавшись, що за вами ніхто не підглядає.

Близнюки-бандерівці цього тиждня хотітимуть різних збочень і їх від цього не відволічеш, ані серіальчиком, ані борщем з пампушками. Зате отримавши хоч щось з того, що вони собі навигадували, скорпіони-бандерівці знову перетворяться на пухнастих і милих котиків. Але ненадовго!

Раки-бандерівці цього тижня будуть зосереджені переважно на собі і своїх почуттях, тому і в сексі не проявлятимуть цікавості до свого партнера. Якщо в цілому сексу їм усе ж таки захочеться, зірки радять згадати мастурбаційні навички.

Левам-бандерівцям цього тижня зірки радять частіше проявляти ініціативу. Ваш сексуальний партнер вже давно не отримував пропозицій, від яких не може відмовитися, і через це почувається істотою, сповненою бажань і непозбувної бентеги.

Діви-бандеріці на цьому тиждні мають згадати фірмовий слоган одного з популярних в минулому десятиріччі українських ведучих: "Кохайтеся". Отак просто, кохайтеся і нічого зайового не вигадуйте. І бажано, робіть це більше одного разу на тиждень.

Терези-бандерівці того тижня вирішать довести своєму сексуальному партнеру, що хоч вони вже і давно разом, але він ще "ого-го", і з цією метою вдадуться до низки еспериментів. Зірки радять, при виборі експериментів не нехтувати давніми бажаннями свого сексуального партнера, а якщо так сталося, що вам про них невідомо - обережно розвідати.

До речі, і це можна перетворити в окремий секс-челендж...

Скорпіони-бандерівці цього тижня остаточно пустяться берега, бо кількість сексуальної (і не тільки) енергії в них зашкалює до небес. Зірки радять почати з якихось вишуканих "збочень", наприклад, зайнятися тантричним сексом чи отримати субсидію на сплату комуналки.

Стрільці-бандеріці цього тижня будуть налаштовані грайливо і байдуже до засобів безпеки. Нехтуйте ними скільки завгодно, якщо хочете маленьких бандерчиків і маєте хорошого дерматовенеролога в друзях (це вже кому як пощастить). Якщо ж ні, запасіться різноманітною контрацепцією, тим паче її зараз стільки, що це істотно урізноманітнить ваше сексуальне життя.

Козероги-бандерівці цього тижня не хотітимуть ніякого сексу, бо і так затр@хані.Тому зірки радять замість сексуальних розваг перейти до сексуальних розмов, щоб відволіктися від важких завдань сьогодення і не втратити контакт з сексуальним партнером.

Водолії-бандерівці цього тижня будуть згодні на будь-які сексуальні практики, які вони ще не пробували, все їм сподобається і піде на користь. Запропонуйте їх своїй другій половинці, але проявіть дипломатичність – не всі готові обговорювати деякі теми. Для розпалення пристрастей варто витратити трохи грошей на особливу їжу і напої.

Риби-бандерцівці цього тижня у відносинах матимуть повн гармонію, і поринуть в романтику, ніжність і любовь. Останні спекотні дні цього року нагадають про стародавні любовні пригоди і експерименти і ви будете не проти освіжити відчуття.

Якщо вам вже виповнилося 18, проходьте також тест: На який еротичний фільм схоже ваше сексуальне життя

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна