Сексуальний бандерівський гороскоп на 13-20 квітня (18+)

Яким буде сексуальне життя на наступному тижні в справжніх бандерівок і бандерівців

Журналісти Depo.ua склали бандерівський сексуальний гороскоп, щоб ви знали, чого чекати від життя на цьому тижні. Звісно, це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини…

 

Овнам-бандерівцям цього тиждня не варто лінуватися в постільних вправах, інакше вони можуть отримати репутацію егоїстів і надовго залишитися в сексі сам на сам. А з мастурбацією в них поки що не дуже...

Тельцям-бандерівцям цього тиждня доцільно разом із другою половиною відвідати якусь вечірку і добре там відірватися, щоб кохатися з новим запалом. В перервах на відпочинок можете трохи випити і попліткувати

Близнюки-бандерівці цього тиждня хотітимуть, щоб їхні сексуальні партнери самі здогадувалися про їхні бажання і виконували їх. В іншому випадку вони волітимуть спати, а не займатися любощами. Що, в принципі, теж не погано, з огляду на те, що навколо відбувається...

 

Раки-бандерівці цього тиждня прямо таки тремтітимуть від хтивості і полюватимуть на свого сексуального партнера всюди, де можна зірвати з себе одяг і віддатися пристрасті.

Головне - огляньте потім одне одного на предмет кліщів.

Леви-бандерівці цього тижня багато розмірковуватимуть на тему рольових ігор, але в реальність з цих роздумів втілять хіба що якусь нову позицію. В принципі, теж непогано, особливо для тих, хто давно перебуває в стосунках.

Діви-бандерівці на цьому тиждні хотітимуть в сексі чогось нового і свіженького, але і в цих пошуках порядком затр@хаються. Розрадити їм можна буде діжкою глінтвейну, кілограмовою піцею чи якимось подаруночком.

Терези-бандерівці цього тиждня тижня забажають романтики.Через це важливішим для них буде навіть не гарячий запальний секс, а ніжність, увага, чутливість з боку сексуального партнера.

А от вже після того, як ви проявите ніжність, увагу і чутливість, вони до вас доберуться...

Скорпіони-бандерівці цього тиждня уїдливо домагатимуться від своїх сексуальних партнерів правди про те, що їм справді подобається в ліжку, коли вони отримували найбільше задоволення і чого би їм хотілося ще.

Не розповідайте їм нічого просто так, нехай катують вас або різними діями заслуговують кожне зізнання.

Стрільці-бандерівці цього тиждня багато уваги приділятимуть сексуальній атрибутиці і настільки захопляться, що раптом зроблять генеральне прибирання і прикрасять ялинку.

От під нею і влаштуйте феєричний секс, тільки швиденько, бо на марафон в них сили вже не буде

Козероги-бандерівці цього тиждня вирішать приберігти сексуальну енергію до новорічних свят, тому від пропозицій покохатися тупо "морозитимуться", відволікаючи своїх коханих розмовами про вибори, паску і шашлик.

Водолії-бандерівці цього тижня забажають бути для своїх коханців такими собі Дідами Морозами і виконуватимуть в ліжку всі їхні примхи і забаганки. Але на відміну від Діда Мороза, потім захотять, щоб їм якось за це віддячили.

Риби-бандерцівці цього тижня волітимуть займатися сексом "по сімейному" - так, як вони давно вже звикли, в перевірених позах, в звичній послідовності. Зате співрозмовниками в ліжку вони будуть просто надзвичайними.

Якщо вам вже виповнилося 18, проходьте також тест: На який еротичний фільм схоже ваше сексуальне життя

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна