Сексуальний бандерівський гороскоп на 11-18 серпня (18+)

Яким буде сексуальне життя на наступному тижні в справжніх бандерівок і бандерівців

Журналісти Depo.ua склали бандерівський сексуальний гороскоп, щоб ви знали, чого чекати від життя на цьому тижні. Звісно, це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини…

Овни-бандерівці на цьому тиждні хотітимуть звичайного сексу, але частіше ніж зазвичай. Цьому сприятиме пустотливий настрій у вашого сексуального партнера, тож підготуйтеся як слід, бо пристрасть може заскочити вас де завгодно

Тільцям цього тижня захочеться усіляких непристойностей і "збочень", на які раніше вони не відважувалися через нестачу сексуального досвіду. Допоможуть надихнутися і набратися ідей хороші еротичні фільми і пляшка холодного шампанського.

Близнюки-бандерівці цього тиждня будуть дуже романтичними. Через це важливішим для них буде навіть не гарячий запальний секс, а ніжність, увага, чутливість з боку сексуального партнера.

А от вже після довгої прилюдії вони перетворяться на справжніх хижаків.

Раки-бандерівці цього тиждня захотять чогось водночас розпустного і веселого - як в американських молодіжних комедіях початку двотисячних років. Якщо у вас в місті є студмістечко, зірки рекомендують навідатися туди на прогулянку - для натхнення, а може і не тільки (якщо територія і здоров'я дозволяють).

Леви-бандерівці цього тиждня будуть майже байдужими до сексу, але прагнитимуть пізнати свого партнера і себе якомога глибше. Зірки радять звернути увагу на парну йогу, тантричний секс, більше гуляти тихими місцями і відверто говорити на різні теми. Це закладе фундамент для подальших яскравих сексуальних вражень.

В дів-бандерівців тиждень почнеться з карколомних пригод в ліжку - може, не завжди вдалих, але ви не будете в розпачі, адже все це відбуватиметься дуже весело. Зірки радять взяти таймаут і зайнятися сексом в перевірених позах - задоволення гарантовано (адже ви на нього заслуговуєте!)

Терези-бандерівці цього тиждня хотітимуть більше відпочивати, ніж розважатися, тому їхній секс буде дуже спокійним і ніжним, так би мовити, по-домашньому. Любителям карколомного сексу "на межі" зірки радять не засмучуватися, адже це просто період спокою перед наступним штормом.

Скорпіонам-бандерівцям зірки радять влаштувати рольові ігри - вдягайтеся і поводьте себе в протилежності до того, ким себе наразі відчуваєте і яскраві відчуття гарантовано. Задля розслаблення варто трохи випити (або добряче поїсти).

Стрільці цього тижня будуть налаштовані на довгі прелюдії і відверті розмови більше ніж на, власне, секс, але отримавши що хочуть, не проти будуть зайнятися вже і тим, чого хочеться сексуальному партнеру.

Козероги-бандерівці цього тиждня буде продовжать хотіти несамовитого сексу і нових вражень, але на відміну від минулого тиждня, сексуального партнера вже не доведеться надихати і вмовлювати. Тож запасайтеся питвом, їжею, і можете навіть не цікавитися, якою буде погода на вихідні.

Водолії-бандерівці цього тижня будуть зацікавлені більше в самопізнанні і впевнені, що ніхто крім них не знає, чого вони точно хотять, тому зроблять певні відкриття в області мастурбації. Сексуальний партнер до такого повороту подій поставиться із розумінням, якщо ви йому все заздалегідь спокійно поясните.

Риби-бандерівці цього тиждня згадають про свої юнацькі мрії (міжрасовий секс, груповий, БДСМ, тощо), але їм буде ліньки втілювати це в життя. Щоправда, і взаємних розповідей про те, хто про що мріяв раніше вистачить для того, щоб отримати, зрештою, шикарний секс.

Читайте також: На який еротичний фільм схоже ваше життя (ТЕСТ) (18+)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна