Секс з розумом: Як штучний інтелект змінив секс-іграшки

Розвиток технологій не обійшов і гаджети для сексу. Але справжня революція ще попереду, адже механізмам треба ще довго вчитися розуміти людську природу

Гаджет, який знає усе про організм власника, і вміє приносити насолоду саме йому, все ще у планах розробників. Штучний інтелект у сегменті секс-іграшок розвивати нелегко. Машинне навчання - обробку певних зразків поведінки і їх систематизацію - роблять за допомогою порно-роликів. Але, по-перше, порно орієнтоване на картинку, а не на фізіологічний ефект. А по-друге, чимало процесів залишаються захованими від сторонніх очей - наприклад, програма не може побачити, які саме рухи відбуваються всередині вагіни.

Ще одна складність в тому, що мозок і геніталії можуть збуджуватися нескоординовано, пише Motherboard. Людина може з нетерпінням чекати сексу, при цьому не проявляючи жодних фізіологічних ознак. І навпаки: як показало дослідження вчених Центру залежності та ментального здоров'я Університету Торонто, при виді сексу шимпанзе бонобо жінки залишаються абсолютно спокійними, хоча у зоні геніталій з'являються прояви збудження.

Тож у такій плутанині штучному інтелекту зорієнтуватися нелегко, адже потрактувавши виділену змазку як позитивний ефект, машина може припуститися помилки.

Втім, розробники активно намагаються здійснити технологічний прорив у сексуальній сфері.

Depo.ua пропонує познайомитися з найбільш інтелектуальними девайсами серед секс-іграшок.

Autoblow AI став однією із секс-сенсацій минулого року. Його винахідник Брайан Слоан стверджує, що створив перший імітатор орального сексу на основі штучного інтелекту. Виробник заявляє, що іграшка навчилася відтворювати сексуальні техніки у суто людській манері.

Девайс вчили на порнороликах, сумарна тривалість яких складає шість діб. Машина поєднує імітацію оральних пестощів та стимуляції рукою.

"Використавши штуний інтелект, ми зрозуміли механіку мінету, вивили техніки, які допомагають відтворити ефект від контакту з людиною, а не з роботом", - стверджує Слоан.

Гаджет представляє собою своєрідний "рукав" з кількома сенсорами, що працює у 10 різних режимах.

Ose - жіночий девайс, який можна використовувати без допомоги рук, викликав справжній скандал на шоу електроніки CES 2019.

Гаджет розробляла Лора Хеддок з командою інженерів з Орегонського державного університету. У команду залучили спеціалістку з робототехніки та штучного інтелекту Аду-Роудс Шот та Лолу Варс - експертку з проектно-орієнтованого машинобудування.

Судді CES присудили винаходу нагороду, але потім прийняли рішення її забрати, пише New York Times.

Перше пояснення виявилося сенсаційно ханжеським - пані Хеддок пояснили, що її гаджет "аморальний". Пізніше, щоправда, виправилися і назвали більш адекватну причину - мовляв, Osé не вписується у категорію "Роботи і дрони", як, в принципі, і в жодну іншу.

Osé не є класичним вібратором, адже використовує легкі, автономні рухи іншого типу та потім повітря, що забезпечує належну стимуляцію.

"Він відтворює відчуття людського роту, язика, пальців, і створює відчуття контакту з людиною", - йдеться в офіційному релізі.

За винаходом стоїть глибоке знання людської анатомії, але розумним гаджет назвати важко.

Harmony позиціонується як перший секс-робот на основі AI, хоча наразі знаходиться у процесі розробки. Лялька може нагріватися зсередини і реагувати на дотик. Користувач може обрати для неї особистість і стиль. "Супутниця життя" може посміхатися, водити очима, моргати і підтримувати розмову на задану тему.

Втім, досягнення AI фокусується на людському спілкуванні більше, ніж на сексуальній взаємодії. Тож під час сексу лялька ймовірно буде скидатися на трохи схожий на людину об'єкт, а не на секс-машину

Схожим поєднанням секс-ляльки і електронної співрозмовниці на кшталт Сірі є лялька Samantha. Розробники зазначають, що лялька емоційно реагує на пестощі і цінує прелюдію перед проникненням. Іграшка може навіть відмовитися від сексу, якщо дії партнера надто грубі або ж байдужі.

Втім, якщо ляльки - вельми дороге задоволення, урізноманітнити сексуальне життя незабаром буде можна за допомогою звичайних віртуальних асистентів.

Зокрема, минулоріч у пресі з'явилася інформація, що Amazon збирається поєднати сексуальні іграшки із персональною асистенткою Alexa.

Вже зараз є гаджети, якими можна керувати на відстані, втім зараз у планах - забезпечити виконання голосових вказівок, пише The Sun.

Таким чином, можна буде сказати: "Алексо, я хочу задоволення", і інтегрований у програму гаджет розпочне свою роботу.

А от стартап Lioness прагне вчити AI-вібратори безпосередньо на практиці. Адже у звичайних спальнях усе природніше, ніж на порностудіях.

Планують обладнати сексуальні іграшки п'ятьма сенсорами, а в процесі використання збирати дані про те, від яких дій жінки отримують найгостріше задоволення, пише Forbes.

За задумом засновниці проекту Ліз Клінгер, прилад не лише вібруватиме, а й радитиме користувачу, як краще діяти у кожній інтимній ситуації. Стверджують, що дані збиратимуть на умовах анонімності, але, факт про таку діяльність може відлякати чималу кількість потенційних клієнтів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна