Секс-скандали в Голівуді: Шон Пенн розкритикував рух #MeToo (ВІДЕО)

Відомий американський актор, лаурет премії Оскар Шон Пенн різко висловився про рух #MeToo

Своєю позицією він поділився в ефірі телевізійного шоу Today, передає Depo.ua.

За словами актора, немала частина звинувачень в домаганнях є безпідставними і вигаданими, рух #MeToo має експлуататорську сторону і в значній мірі підтримується "сексуально стурбованими" людьми.

"У багатьох випадках ми не знаємо всіх фактів. Обурливо називати рухом щось, що представляє із себе низку окремих обвинувачів, жертв і скарг. Багато з яких є безпідставними. На даний момент суть руху #MeToo полягає в тому, щоб розділити чоловіків і жінок", - заявив Шон Пенн.

Також актор вважає, що замість психологічної допомоги рух в основному розповідає про проблему людини суспільству. Замість того, щоб розбиратися в нюансах, активісти #MeToo з люттю критикують обвинувачених.

Зазначимо, що проти самого Шона Пенна звинувачень в харассменті не висували.

Довідка: Скандал навколо Харві Вайнштейна вибухнув у жовтні 2017 року.

Ця справа викликала загальносвітові дебати про сексуальні домагання під хештегом #MeToo. Слідство стосовно знаменитого продюсера йде вже упродовж багатьох місяців. Органи юстиції Лос-Анджелеса і Лондона проводять власні розслідування.

Звинувачення в сексуальних домаганнях або зґвалтуванні проти Харві Вайнштейна висунули вже понад сто жінок, серед них – відомі голлівудські актриси Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу.

Йому загрожує до 25 років позбавлення волі.

Сам Вайнштейн стверджує, що у всіх випадках була обопільна згода.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна