ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Седокова позбавила екс-чоловіка зустрічі із донькою перед смертю

Родичка екс-чоловіка співачки Анни Седокової Максима Чернявського пояснила, чому її онук вирішив судитися зі співачкою з приводу опіки над їхньою спільною донькою Монікою

Depo.Життя
12 липня 2018 10:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Лайф.ру".

Співачка Анна Седокова і Максим Чернявський підписали мирову угоду, згідно з якою вони мають однакові права у вихованні доньки. Моніка, якій не давали зустрічатися з мамою, нарешті зможе її побачити. Раніше адвокати екс-чоловіка співачки не давали їй спілкуватися наодинці з дитиною, так як переживали, що вона може викрасти дитину.

Бабуся Чернявського пояснила, чому він вирішив подати до суду: Максим побоювався, що ніколи не побачить Моніку. За її словами, Анна вже так поступила, коли позбавила батька першої дочки Аліни зустрічей з нею.

"Суд визначив місце проживання Моніки. Опіка у них 50 на 50. Поки нічого не змінилося. Був ще один момент, чому Максим так вчинив. Перший чоловік Анни, футболіст Валентин Белькевич, коли вони розлучилися, підписав Седоковій дозвіл на виїзд дитини за кордон на рік. Перед їхнім від'їздом до Америки Белькевич забрав Аліну до себе в Київ, надарував їй величезні пакети з іграшками та одягом. Було видно, що дитину він любив.

Пізніше Седокова попросила у Белькевича дозволу на виїзд уже на три роки. Белькевич дав такий дозвіл. І Анна обірвала з ним будь-яке спілкування. Валентин мене знайшов і попросив телефон своєї дочки Аліни. Він подзвонив дівчинці пару раз, а після цього Седокова поміняла Аліні номер телефону. Белькевич тут же подав до суду в Лос-Анджелесі.

11 листопада 2013 року під другому відділі Верховного суду Лос-Анджелеса слухалася справа про повернення неповнолітньої дочки Белькевича з США в Україну. І він програв його, бо не минуло три роки, на які він дозволив доньці виїзд. Белькевич помер в серпні 2014 роки (у спортсмена відірвався тромб, йому був 41 рік). До смерті він дитини не бачив", - пояснила Марина Петрівна.

Анна і Максим розлучилися в 2013 році. Чоловік платив Седоковій аліменти, а після того як він перестав це робити, співачка почала погрожувати, що відвезе дитину на Росію.

Перед весіллям вони уклали шлюбний контракт, за яким у разі розриву кожен залишається при своїх грошах і майні. Але Ганні цього здалося мало, і вона подала на Максима в суд, щоб отримати гроші. Вони підписали угоду, за якою вона отримала хорошу суму грошей, дві машини і аліменти. в угоді була умова, що Седокова повинна жити в Лос-Анджелесі і час спілкування з дочкою ділити c Максимом навпіл. У Лос-Анджелесі вона не жила, Моніка весь час була з татом. Максим повністю доглядавв Моніку і ще платив аліменти Анні. А потім перестав платити (природно, повідомивши про це суд). Сталося це, коли Анна заявила, що відвозить Моніку на Росію назовсім ", - розповіла бабуся Чернявського.

Після народження Моніки Максим опинився в інвалідному кріслі - йому перебило ноги гвинтом від катера.

"Він пройшов шість операцій, рік був прикутий до інвалідного крісла. На щастя, потім відновився. Я не знаю, чому пішли розмови, що Максим зраджував дружину. З його боку зрад точно не було. Він займався дитиною і будинком, а коли одужав, повернувся на роботу. Коли Моніці було півтора місяця, Анна полетіла з Лос-Анджелеса, де вони жили після весілля, на Росію, на презентацію фільму "Вагітний", де вона зіграла разом з Дмитром Дюжевим. Анна пробула на Росії приблизно два-три місяці , потім повернулася, два тижні провела з сім'єю і знову полетіла на Росію. І так - останні шість років", - згадує Марина Петрівна.

Зараз Моніка проводить весь свій час з татом, бабусею і прабабусею. Анна Седокова зможе відзначити день народження з дочкою, проте поки невідомо, де пройде свято.

Нагадаємо, стало відомо, з ким залишиться жити донька Седокової.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя