Сайт про війну: Що Волкер розповість світу про російську агресію в Україні

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер представив англомовний сайт про російську агресію в Україні

Журналіст відділу "Життя"
Сайт про війну: Що Волкер розповість сві…

Ресурс "Протидія російській агресії в Україні" містить супутникові фото, карти та статистику - об'єктивні дані, які дозволять мешканцям різних країн сформувати уявлення та позицію щодо подій в Україні.

"Після Революції гідності в Україні Росія незаконно захопила та окупувала Крим і почала збройний конфлікт у Східній Україні. Вже п'ять років Росія продовжує озброювати, тренувати противладні сили у Східній Україні і битися з ними пліч-о-пліч, брехливо стоячи на тому, що вона не є стороною конфлікту. Боротьба обернулася 13 тис. смертями, спричинила до внутрішнього переміщення 1,5 млн людей і прирекла 3,4 млн жити в умовах гуманітарної катастрофи", - йдеться на стартовій сторінці ресурсу.

Також є хроніка подій на Донбасі та в Криму, перелік гібридних загроз та розписана роль місії ОБСЄ та санкції США та ЄС проти Росії.

Окремий розділ "Життя у зоні конфлікту" містить світлини розбомблених населених пунктів і жахаючу статистику - зокрема, за кількістю жертв.

Ресурс лаконічний і скоріше нагадує сайт-візитку. Уся інформація практично вміщається на одній сторінці. Втім, і цього досить, аби люди, за тисячі кілометрів від України, склали загальне уявлення про українські події.

Адже, хоча Мінінформполітики з'явилося понад трьох років тому, ресурс з чіткою хронікою і поясненням подій в англомовному просторі відшукати важкко.

Між тим, теза "Усі і так знають" залишається міфом. Зокрема, опитування, проведене американською Антидифамаційною лігою 2014-му у різних країнах, показало, що лише 54% опитаних хоча б щось чули про Голокост, пише TheAtlantic.

У 2016-му американська Рада з міжнародних відносин провела тестування серед молоді віком від 18 до 26 років, перевіряючи обізнаність щодо базових геополітичних питань. Дослідження "показало істотну прогалину між тим, що молоді люди розуміють про сучасний світ і тим обсягом знань, який їм потрібен, аби успішно в ньому розвиватися", пише National Geographic. Навіть ті, хто вчилися у коледжах, дали не більше 55% правильних відповідей.

Тож репутація України у світі - в тому числі, питання наполегливості у донесенні власних меседжів, причому, бажано, у різних стилях та форматах. Простий, але доступний ресурс Волкера - приємний бонус для нашої країни від американців.

Нагадаємо, Волкер відвідає Україну з 25 лютого по 3 березня.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme