Щасливий шлюб: ТОП-5 трилерів про сімейне життя

Ці фільми про "ідеальні" подружні пари, у яких у шафах безліч скелетів, обов'язково порадують кіноманів 

Depo.ua представляє до вашої уваги фільми, які триматимуть вас у напруженні.

"Медовий місяць"

Молодята Бі і Пол вирушають у медовий місяць в будиночок біля озера батьків Бі. Повністю поглинуті одне одним, вони не відразу помічають, що навколо ні душі, ночами у вікна світять якісь дивні вогні, а єдині зустріти їм місцеві схожі на примар. Одного разу вночі якась сила змушує Бі відвідати нічний ліс, де з нею відбувається щось неймовірне.

"Щасливий шлюб"

Дарсі і Боб Андерсони разом вже 25 років. За цей час вони встигли відбудувати величезний будинок, виростити двох дітей і створити прибутковий бізнес. Одного разу, копаючись в гаражі, Дарсі знаходить дивний сховок зі скринькою, в якій вона знаходить документи кількох жінок. Жінок, убитих серійним маніяком.

"Багряний пік"

Едіт з дитинства могла бачити душі покійних людей. Коли вона втратила маму, та стала їй у чорній імлі і попередила, що Едіт потрібно остерігатися багряного піку. Через багато років Едіт зустрічає і безнадійно закохується в молодого винахідника Томаса. Незабаром пара одружується і чоловік повідомляє Едіт, що вони будуть жити в старому замку його батьків, який зветься "Багряний пік".

"Вбий мене ніжно"

У звичайний буденний ранок абсолютно випадково Еліс зіткнулася з Адамом. Між молодими людьми проскочила іскра і ось, трохи менше місяця тому, вони одружилися. Романтичні вечори, світські прийоми і пристрасні ночі так запаморочили голову Еліс, що вона не відразу розуміє, що абсолютно нічого не знає про свого чоловіка. Коханого чоловіка, про якого ходять страшні чутки...

"Побічна дія"

Після того, як поліцейські посадили в тюрму її чоловіка, схопивши його прямо на весільній церемонії, Емілі стає емоційно нестабільною і починає ходити до психотерапевта. Через чотири роки чоловік повертається, а вона впадає в жорстоку депресію і навіть намагається накласти на себе руки. Лікар призначає їй новий експериментальний препарат, побічний ефект якого призводить до непоправних наслідків.

Раніше Depo.ua.радив подивитися ТОП-5 фільмів про сильних жінок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна