СБУ затримала "тітушку" і піарника "Дніпропетровської народної республіки"

СБУ затримала мешканця Дніпропетровська, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах та закликав до створення "Дніпропетровської народної республіки"

Під час Революції Гідності чоловік зібрав групу "тітушек" та нападав на учасників "Євромайдану" біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Згодом, після поїздки до окупованого Криму та Росії, розпочав інформаційні акції в інтересах "русского міра", повідомляє depo.ua із посиланням на прес-центр СБУ.

За вказівкою кураторів з терористичної організації "ДНР" зловмисник активно розповсюджував антиукраїнські матеріали на різних інформаційно-політичних інтернет-сторінках.

Він поширював також інформацію, спрямовану на дискредитацію українського війська, матеріали із закликами до насильницької зміни конституційного ладу, громадської непокори діючій владі, інструкції з уникнення мобілізації тощо.
Також спільник терористів інформував кураторів про настрої населення та соціально-політичну ситуацію у Дніпропетровську.

Під час обшуку співробітники спецслужби вилучили у зловмисника комп'ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального Кодексу України. Тривають слідчі дії.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя