СБУ викрила схему розкрадання коштів на фортифікаційні споруди

Співробітники Служби безпеки України викрили в Миколаївській області корупційну схему виведення у "тінь" та розкрадання бюджетних коштів, виділених на зведення фортифікаційних споруд в Одеській області
Depo.Життя
1 квітня 2016 11:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"Правоохоронці спільно з Держкомітетом фінмоніторингу України встановили, що частина цільових бюджетних асигнувань на створення в Одеському регіоні оборонних ліній була перерахована зловмисниками на низку комерційних структур Миколаївщини та потім розкрадена", - кажуть у прес-службі.

Зазначається, що під час проведення обшуків у семи фірмах співробітники СБУ виявили документацію, печатки та штампи, які підтверджують здійснення фінансових оборудок. У зловмисників також було вилучено 320 тисяч гривень готівкою, на рахунках заблокововано понад 430 тисяч.

Задокументовано розкрадання 640 тис. грн, виділених на фортифікаційні споруди. Перевірка фінансової діяльності комерційних структур, задіяних у корупційній схемі, триває.

Відкрито кримінальне провадження за статтями 205 та 209 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя