СБУ продовжила термін дії пропусків до зони АТО

СБУ і Держприкордонслужба продовжили термін дії дозволів на перетин лінії зіткнення в Луганській і Донецькій областях
Depo.Життя
29 січня 2016 22:54
ФОТО: depo.ua

Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України продовжено термін дії дозволів на перетин лінії зіткнення, відновлений 1 січня цього року. Всі громадяни, які вже мають дозволи і не порушували порядок в'їзду на контрольовану територію і виїзду з неї, будуть перетинати лінію зіткнення без додаткового переоформлення та подачі заявок протягом поточного року, інформує прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, передає depo.ua.

Крім того, при пред'явленні документів, що засвідчують особу, а іноземцям та особам без громадянства - паспортний документ, або документ, що його замінює, а також внесення даних про таку особу в електронний реєстр, мають право на вільне і безперешкодне перетинання лінії зіткнення через БП, КПВВ .

При цьому, перетин лінії зіткнення громадським пасажирським транспортом забороняється, за винятком нерегулярних перевезень для окремих організованих груп людей (біженців, дітей для оздоровлення та відпочинку), за відповідними дозволами.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя