СБУ піймала провайдера, який "по-тихому" працював на Крим

Співробітники СБУ перекрили несанкціонований канал зв’язку з анексованим Кримом, який можливо контролювався спецслужбами Росії
Depo.Життя
11 листопада 2016 20:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу СБУ.

Правоохоронці встановили, що одне з українських підприємств телекомпослуг передало у користування російським провайдерам частину свого обладнання та мережі в анексованому Криму. Трафік з півострову надходив на технічний майданчик компанії на території України, через який забезпечувався телефонний зв’язок Криму з Росією та невизнаним Придністров'ям. Фактично підприємство продовжувало надавати телекомпослуги на території півострову, що заборонено законодавством України.

За наявною у СБУ інформацією, завдяки протиправним діям службовців підприємства російські спецслужби отримали можливість для несанкціонованого втручання у роботу телекомунікаційних мереж українських операторів зв’язку.

Під час обшуків у технічних та офісних приміщеннях підприємства телекомпослуг оперативники СБУ виявили серверне обладнання, яке використовувалося для маршрутизації трафіку з АР Крим. У комерсантів також вилучено значну суму готівки.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя