СБУ обшукує офіс "Ем Айті Компані", - ЗМІ

Служба безпеки проводить обшук в одному з офісів "Ем Айті Компані", до складу якої входить компанія Lucky Labs — розробник програмного забезпечення
Depo.Життя
12 квітня 2016 18:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ain.ua

За словами співробітниці компанії, причини обшуку невідомі. Юрист компанії стверджує, що обшук проводиться з порушенням процесуальних норм - перевіряються особисті речі, а також інвентар компанії у пошуках "якихось документів".

Обшук підтвердила і Марія Лісова, директор з персоналу Lucky Labs. За її словами, співробітники СБУ прийшли в офіс, не пред'явили конкретних обвинувачень і почали шукати документи. Обшук проводиться в другому офісі компанії, розташованому на вул.Краківській. Невідомо, чи проводиться паралельний обшук в офісі у БЦ "Леонардо".

Сьогодні СБУ випустила прес-реліз, де повідомила про "припинення нелегального онлайн-бізнесу, через який фінансувалися терористи". Згідно з прес-релізом, СБУ вилучила техніку, а компанією керують росіяни, які "надприбутки від азартного бізнесу виводили в офшорні компанії і на рахунки на Росію". У Lucky Labs стверджують, що нічого не чули про цю заяву. Чи пов'язана вона з цим обшуком, стверджувати не можна.

Минулоріч в обох офісах "Ем Айті Компані" пройшли обшуки, правоохоронці вилучили 111 одиниць техніки. Тоді компанія підозрювалася у зв'язках з компанією "Форекс-тренд", яка нібито ухилялася від сплати податків у 2014-2015 роках. Проте рішення суду не було.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя