Сайт Depo.ua атакували хакери

Орієнтовно 27 серпня, інформаційний ресурс Depo.ua зламали хакери, розмістивши як новину недостовірну інформацію щодо Збройних сил України 
 

Сайт Depo.ua атакували хакери…

Так, на сторінці інформаційного ресурсу Depo.ua з'явилася виставлена "заднім числом" (26 серпня) новина "Українські військовослужбовці – головна проблема Яворівського навчального центру", у якій із посиланням на фейковий блог американського підполковника Роберта Трейсі висвітлена критика на адресу українських солдат.

Це стало цілеспрямованою провокацією проти ресурсу, який висвітлює життя української армії.

Відомо також, що начальник управління зв’язків із громадськістю ЗСУ Богдан Сеник у коментарі "Радіо Свобода" заявив, що блог Трейсі є "вкидом та провокацією", яка розійшлася російськими й українськими ЗМІ.

Сеник додав, що раніше Трейсі – командир "Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна" – позитивно оцінював співпрацю з українськими військовими.

Англомовний блог із заголовком "Українські солдати – найслабше місце Яворівського навчального центру" був опублікований 23 серпня. У ньому Трейсі нібито звинувачує українських солдатів у незнанні англійської мови, ледарстві, жадібності, поголовному пияцтві, слабкій освіченості та корумпованості.

Зокрема, автор блогу пише: "Моїм інструкторам на заняттях часом потрібно залучати додатковий загін перекладачів. Але і це не завжди допомагає. Справа в тому, що вони не можуть повністю зрозуміти навіть одне одного! Тут навчається суміш людей різних національностей. Дехто з них розмовляє лише українською мовою, дехто – лише російською. Інші можуть спілкуватися лише румунською або угорською".

"Об’єднана багатонаціональна група з підготовки – Україна" наразі не відреагувала на публікацію блогу.

Слід зауважити, що для розповсюдження фейку хакери обрали саме україномовні медіа.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"