Samsung призупинив виробництво Galaxy Note 7

Корейська компанія Samsung призупинила виробництво нових смартфонів Galaxy Note 7
Depo.Життя
10 жовтня 2016 08:51
ФОТО: depo.ua

За даними агентства Йонхап, рішення про замороження виробництва було прийнято разом з агентствами, що займаються безпекою споживачів в Південній Кореї, США і Китаї, передає depo.ua з посиланням на ВВС.

Інформація про призупинення виробництва з'явилася на тлі повідомлень про те, що нова версія смартфона, яка, за словами, виробника, є безпечною, загорілася в літаку в США.

Власник телефону, який загорівся в літаку, заявив, що обміняв старий смартфон, який підлягав відкликанню, на новий "безпечний", який і загорівся.

Американський рітейлер T-Mobile після цього заявив, що припиняє продаж смартфонів Galaxy Note 7, а також обмін старих моделей на нові "безпечні".

Відмовилася від заміни смартфонів і торговельна мережа AT & T.

Ще 2 вересня Samsung прийняла рішення про призупинення продажів нових смартфонів Galaxy Note 7 і відкликання проданих на тлі скарг на займання пристроїв під час зарядки.

У мережі з'явилися фотографії згорілих нових смартфонів.

Влада багатьох країн попросили своїх громадян не використовувати смартфони Galaxy Note 7 на борту літака. Влада США рекомендувала своїм громадянам вимкнути свої смартфони і більше їх не використовувати.

Нагадаємо, скандал зі смартфонами привів до падіння капіталізації корейської компанії.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя