Румунію вигнали із Євробачення

Румунія через борги перед Європейською мовною спілкою (EBU) втратила права участі в черговому музичному конкурсі Євробачення, який пройде у травні цього року в столиці Швеції Стокгольмі
Depo.Життя
22 квітня 2016 16:58
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті конкурсу, передає depo.ua.

"Ми шкодуємо про те, що були змушені прийняти таке рішення. Розчаровані також тим, що всі наші спроби врегулювати це питання залишилися без відповіді з боку румунського уряду", - заявила генеральний директор Спілки Інгрід Дельтенре.

Крім усунення від участі в музичному конкурсі в Швеції, Національне телебачення Румунії (TVR) позбавлене прав не лише на трансляцію музичного конкурсу на території країни, але і прав на трансляцію матчів європейського футбольного чемпіонату з Франції та Олімпійських ігор з Ріо-де-Жанейро.

За даними Європейської мовної спілки, борг Румунії становить близько 10 мільйонів євро.

Це перший в історії Румунії випадок, коли представник цієї країни відсторонений від участі в музичному конкурсі Євробачення.

Румунія бере участь у щорічному музичному конкурсі "Євробачення" з 1994 року і брала участь у кожному фіналі з моменту введення півфіналів в 2004 році.

В той же час ця країна ніколи не вигравала конкурс, її кращим результатом було третє місце у 2005 та 2010 роках.

У 2016 році її повинен був представити Овідіу Антон з піснею "Moment of Silence".

У нинішньому році "Євробачення" пройде в травні в шведському Стокгольмі (півфінали - 10 і 12 травня, фінал - 14 травня). Антон повинен був виступити в рамках другого півфіналу.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя