РПЦ поскаржиться Тіллерсону через "гоніння" в Україні

Московський патріархат готує офіційного листа на ім'я державного секретаря США Рекса Тіллерсона у зв'язку із "заангажованою" доповіддю Держдепартаменту США про утиски релігійних свобод на Росії та повним ігноруванням Вашингтоном гонінь на УПЦ МП в Україні

Depo.Життя
26 вересня 2017 13:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив завідувач сектором Міжрелігійних контактів відділу зовнішніх церковних зв'язків (ВЗЦЗ) МП священик Дмитро Сафонов, передає Depo.ua із посиланням на РИА "Новости".

Щорічна доповідь Держдепу США про релігійні свободи світу була опублікована в серпні.

"Ми її уважно проаналізували, і, в цілому, існує консолідована позиція Російської православної церкви щодо цієї доповіді. Ми зараз готуємо лист держсекретареві США, пану Тіллерсону, де від імені нашого голови ВЗЦЗ (митрополита Іларіона – ред.) висловимо цю позицію", – сказав Сафонов.

Він визнав, що згадана доповідь "може бути, не така агресивна відносно Російської православної церкви, як у минулому році", однак "є, звичайно, моменти, які викликають не тільки питання, але і бажання спростувати цю інформацію, особливо те, що стосується стану канонічної Української православної церкви на території України".

Як зазначив представник ВЗЦЗ, у доповіді ця інформація представлена "абсолютно однобоко".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя